Filter
Kursai
Vokietija Berlin Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti Kursų studijos - Fotografija - in Berlin Vokietijoje - 2019/2020

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Tie, kurie studijuoja fotografija neretai sužinoti apie tai, kaip fotoaparatai darbas ir kaip juos naudoti, kad sukurti meno kūrinius. Ši programa gali padėti studentams siekti karjeros, pavyzdžiui, fotožurnalistikos, renginių fotografija, ar portreto kūrimo įvairovė.

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Berlynas yra regionas, kuris turi tiek miesto ir valstybės statusą. Tai yra sostinė ir didžiausias miestas Vokietijoje ir gyvena daugiau nei 3 milijonai gyventojų. Tai Vokietijos miestas, kuris yra namo žinomų švietimo įstaigų aukštojo mokslo.

Prašyti daugiau informacijos apie kursus - Fotografija - in Berlin Vokietijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Fotografija, Berlin

Kitos šios studijų srities programos:
Photoacademy & Living Faces Berlin

Praktiniai kursai planuojama savaitgaliais ir vadovaujasi praktikuojantis fotografijos profesorius. Tai dvylikos mėnesių programa - daug laiko mokytis ir kurti savo stili ... [+]

Kursai - Fotografija - in Berlin Vokietijoje. Kodėl verta rinktis Photoacademy Berlynas jūsų profesinę karjerą? Mažos klasės mokoma anglų kalba su labai motyvuoti mokytojus ir profesionalių fotografų - tai dvylikos mėnesių programa - daug laiko mokytis ir kurti savo stilių ir sukurti savo portfelį - mėnesio fotosesijų savo profesinės portfelio - fotografijos studentai bendradarbiauja su makiažo studentai - mes suteiksime Jums su tinklalapio ir vizitinės kortelės - individualus paramos per savo programą, profesionalios pagalbos planuoti savo karjerą - jums susitikti su žmonėmis iš užsienio įvairovę, todėl tinklų gali prasidėti - mokotės Berlin į kūrybiškiausias miestas Europoje Programos Tvarkaraštis ... [-]
Vokietija Berlin
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
2 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba