Filter
Kursai
Vokietija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Fotografija Vokietijoje - 2019/2020

Yra šimtai nacionaliniu mastu pripažintų profesinių kvalifikacijų ir mokymo kursus iš pirmaujančių pasaulio švietimo teikėjams. Kurso tikslai ir uždaviniai turėtų būti mokymo metodų ir studento interesų.

Yra daug galimybių prieinama tiems, kurie nori mokytis fotografijos, kurių programas galima viską iš portretams į fotožurnalistikos. Studentai paprastai sužinoti apie tokius dalykus, kaip sudėtį ir vaizdo apdorojimo.

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Geriausi kursai - Fotografija Vokietijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Fotografija, Vokietija

Photoacademy & Living Faces Berlin

Praktiniai kursai planuojama savaitgaliais ir vadovaujasi praktikuojantis fotografijos profesorius. Tai dvylikos mėnesių programa - daug laiko mokytis ir kurti savo stili ... [+]

Geriausi kursai - Fotografija Vokietijoje - 2019/2020. Kodėl verta rinktis Photoacademy Berlynas jūsų profesinę karjerą? Mažos klasės mokoma anglų kalba su labai motyvuoti mokytojus ir profesionalių fotografų - tai dvylikos mėnesių programa - daug laiko mokytis ir kurti savo stilių ir sukurti savo portfelį - mėnesio fotosesijų savo profesinės portfelio - fotografijos studentai bendradarbiauja su makiažo studentai - mes suteiksime Jums su tinklalapio ir vizitinės kortelės - individualus paramos per savo programą, profesionalios pagalbos planuoti savo karjerą - jums susitikti su žmonėmis iš užsienio įvairovę, todėl tinklų gali prasidėti - mokotės Berlin į kūrybiškiausias miestas Europoje Programos Tvarkaraštis ... [-]
Vokietija Berlin
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
2 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba