ACADEMICCOURSES.LT

Palyginti kursus - Fotografija Italijoje - 2019/2020

Yra šimtai nacionaliniu mastu pripažintų profesinių kvalifikacijų ir mokymo kursus iš pirmaujančių pasaulio švietimo teikėjams. Kurso tikslai ir uždaviniai turėtų būti mokymo metodų ir studento interesų.

Fotografija yra sukurti vaizdus, ​​naudojant fotoaparatą, menas. Studentai gali dirbti su skaitmenine įranga ar tradicinės kino ir sužinoti apie apšvietimą, išlaikymą nustatymus, spalvos ir principais sudėtį.

Italija oficialiai Italijos Respublika yra unitarinė parlamentinė respublika Europos Sąjungoje, įsikūręs Pietų Europoje. Į šiaurę, ribojasi Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija kartu Alpėse.

Geriausi kursai - Fotografija Italijoje - 2019/2020

7 Rezultatai Fotografija, Italija Filter

Mados stilius ir šaudymo

Milan Fashion Campus
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1 - 2 savaitės Spalis 2019 Italija Milan + 1 daugiau

Mada Stilius ir šaudymo savo mados Styling & Fotografavimas Milaną

Žinoma mados iliustracija

Milan Fashion Campus
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 2 - 4 savaitės Spalis 2019 Italija Milan + 1 daugiau

Mados iliustracija kursai yra ne tik dizainas ar atstovavimas drabužis, bet daugiau meno forma. Taip pat jis yra alternatyvus būdas kūrybingų žmonių, kurie naudojasi mada ir nori išreikšti kitą kelią, kaip mados dizainas įkvepia juos. Šiame kurse jūs išmoksite viską apie mados iliustracija ir kaip ją turi ...

mados fotografija

Uptodate Fashion Academy
Universiteto miestelis Dieninės 1 mėnesis Susisiekti su mokykla Italija Milan

Mados fotografija yra neabejotinai vienas iš labiausiai įdomi ir patrauklių sritis mados pasaulį.Mados fotografija reikalauja žinių apie tam tikrus procesus,

Pagrindinis vasaros kursas "FOTOGRAFIJA"

Istituto Italiano di Fotografia
Universiteto miestelis Dieninės 51 valandos Birželis 2020 Italija Milan

Šis kursas yra skirtas tiems, kurie nori sužinoti apie skaitmeninės fotografijos pasaulį tiek lauke, tiek lauke, pradedant fotografijos technikos pagrindais. Įvairūs fotografijos žanrai bus nagrinėjami portreto metu studijoje ir „buityje“ - atsižvelgiant į studentams prieinamų įrankių ir įrangos naudojimą - ir kraštovaizdyje, skirtuose kaip išraiškos per specialias technines kalbas tyrimas. Be to, bus sukurtas skyrius, skirtas reportažams, ypatingą dėmesį skiriant gatvės fotografijai. Tai padės išmokti pirmo požiūrio į galimų fotografijos paslaugų kūrimą, atliekant pratimus „lauke“ ir supažindinant su nuotraukų redagavimo temomis.

Maisto FOTOGRAFIJA vasaros kursas

Istituto Italiano di Fotografia
Universiteto miestelis Dieninės 30 valandos Liepa 2020 Italija Milan

Intensyvus kursas, kurio tikslas - suteikti dalyviams, kurie jau turi pagrindines fotografijos technologijas, įrankius, kad išmoktų profesionalios maisto fotografijos metodus, gudrybes ir sunkumus. Studentas mokysis planuoti ir organizuoti savo kūrybinį procesą, pradedant nuo projekto idėjos, tada pereikite prie siūlomų temų tyrimo proceso, planuosime tokias operacines fazes, kaip šaudymas, postprodukcija ir pagaliau galutinio produkto parengimas. Fotografai taip pat turės galimybę bendrauti su įvairiais maisto produktų ir profesionalios fotografijos veikėjais.

Fotografijos ir mados vasaros kursai

Istituto Italiano di Fotografia
Universiteto miestelis Dieninės 60 valandos Birželis 2020 Italija Milan

Šis unikalus kursas sujungia pagrindines fotografijos ir mados sąvokas, kad studentai įgytų įvadinių žinių ir įgūdžių mados fotografijos srityje. Pabrėždamas tiek techninius fotografavimo įgūdžius, tiek mados pramonės įžvalgą, šis kursas suteikia studentui išsamų supratimą apie mados verslą ir mados fotografo vaidmenį pramonėje. Norėdami suteikti studentui tikrą

Kinematografijos kursas

Roma Film Academy
Universiteto miestelis Dieninės 2 metai Spalis 2019 Italija Rome

Gera fotografija dažnai gali padaryti filmą sėkmingą, net jei pasakojimas yra silpnas. Ir atvirkščiai, bloga fotografija gali sugadinti gerą istoriją, net jei gerai pasakyta. Todėl tai yra vaidmuo, kuris daugeliu atvejų kyla tame pačiame lygyje kaip ir direktorius. Fotografija yra labai techninis skyrius, kuriam reikalingas stiprus meninis komponentas ir todėl tinka tiems, kurie žino, kaip derinti šiuos du įgūdžius.