ACADEMICCOURSES.LT

Ieškoti kursų - Fotožurnalistika - Europa - 2020

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Peržiūrėti visus kursus - Fotožurnalistika - Europa - 2020

3 Rezultatai Fotožurnalistika, Europa Filter

Fotoreportažų kursai

Institut d'Estudis Fotogràfics de Catalunya - IEFC
Universiteto miestelis Ištęstinės 81 valandos Susisiekti su mokykla Ispanija Barselona

Fotografams ir fotografams skirti studentai, norintys sužinoti apie sporto fotografų profesiją ir susijusias rinkas.

Kursas dokumentinės fotografijos ir fotožurnalistikos

GrisArt Escuela Superior de Fotografía
Universiteto miestelis Ištęstinės 7 mėnesiai Susisiekti su mokykla Ispanija Barselona

Bendraukite, sužadinti, nuostaba ir susintetinti: tai yra bet kurio fotografo skirta bendravimo problemos, nepriklausomai nuo vidutinio (laikraščiai, žurnalai, archyvai, leidėjai ...) ir parama (popierius, vaizdo, televizijos ar interneto), kuris paskelbtas jų darbas.

Specializacija fotožurnalistikoje

Too Many Flash
Universiteto miestelis Dieninės 100 valandos Balandis 2020 Ispanija Madrido bendruomenė

Išsami ir reali specializacija, per kurią jūs sužinosite aktualiausias apie šią jaudinančią discipliną. Pasiruoškite užfiksuoti naujienas, aprėpdami tikrus įvykius ir įvykius su aktyvių fotografų spaudai akreditacija. Visuotinė ir operatyvi vizija, kuri parengia skelbti pranešimus ir naujienas žiniasklaidoje pagal profesinius kriterijus.