close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 kursus - Fotožurnalistika

Dažniausiai kursai vyksta po to, kai studentas baigia vidurinį išsilavinimą. Kolegijos ir universitetai paprastai siūlo kursus, kuriuos galima atlikti vasarą ar internetu. Šio tipo studijos suteikia žinių, kurios gali padėti studentams tobulinti savo profesinius įgūdžius. Kas yra fotojournalizmo kursai? Paprastai kursai skirti mokyti studentus, kaip pasakyti neįtikėtinas istorijas… Skaityti daugiau

Dažniausiai kursai vyksta po to, kai studentas baigia vidurinį išsilavinimą. Kolegijos ir universitetai paprastai siūlo kursus, kuriuos galima atlikti vasarą ar internetu. Šio tipo studijos suteikia žinių, kurios gali padėti studentams tobulinti savo profesinius įgūdžius.

Kas yra fotojournalizmo kursai? Paprastai kursai skirti mokyti studentus, kaip pasakyti neįtikėtinas istorijas su nuotraukomis. Kaip rodo pavadinimas, tema susieja fotografijos ir žurnalistikos disciplinas. Paprastai dalyviai supažindinami su tokiomis pagrindinėmis sąvokomis kaip naujoji žiniasklaida, pasakojimo rašymas, žurnalų dizainas, tyrimo ataskaitos ir fotografavimo metodai. Studentai gali tikėtis rengti fotografavimo projektus. Kai kuriuose kursuose siūlomos mentorijos, fotografijos ar žurnalistikos stažuotės. Pasibaigus studijoms, studentai paprastai kaupia savo nuotraukų portfelį, kad galėtų parodyti potencialius darbdavius.

Studentai, rengę fotojournalizmo kursus, dažniausiai gauna stiprių interviu ir skaitmeninio gamybos įgūdžių, kurie gali padėti jiems sėkmingai dirbti žurnalistikos srityje. Rašymas yra dar vienas įgūdis, kurį šie mokiniai dažnai ugdo, o tai padeda bendrauti visais gyvenimo aspektais.

Kalbant apie koledžą, išlaidos skiriasi tarp institucijų. Tai gali užtrukti mėnesius ar metus baigti kurso programą. Studentai skatinami mokytis mokyklų ir palyginti registracijos mokesčius.

Numatomas darbo vietų augimas fotožurnalizmo srityje. Tai ypač aktualu fotojournalistams, kurie yra kompetentingi dirbti internetinėje aplinkoje. Asmenys gali dirbti kaip laisvai samdomi vertėjai ir platinti savo nuotraukas žiniasklaidos agentūroms visame pasaulyje per internetą. Šie specialistai taip pat gali išsikelti darbo rinkose, dirbančiose televizijos tinkluose, žurnaluose, žurnaluose ir laikraščiuose. Kai kuriais atvejais šioje srityje dirbantys asmenys specializuojasi pramogų, sveikatos, naujienų ar sporto srityse. Padėtis vyksta nuo nuotraukų redaktorių iki mokytojų.

Fotorepordinių kursų užbaigimas gali paskatinti daugiau karjeros galimybių. Studentai gali įgyti tokio tipo išsilavinimą iš bet kurios pasaulio vietos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
GrisArt Escuela Superior de Fotografía
Barselona, Ispanija

Bendraukite, sužadinti, nuostaba ir susintetinti: tai yra bet kurio fotografo skirta bendravimo problemos, nepriklausomai nuo vidutinio (laikraščiai, žurnalai, archyvai, leidė ... +

Bendraukite, sužadinti, nuostaba ir susintetinti: tai yra bet kurio fotografo skirta bendravimo problemos, nepriklausomai nuo vidutinio (laikraščiai, žurnalai, archyvai, leidėjai ...) ir parama (popierius, vaizdo, televizijos ar interneto), kuris paskelbtas jų darbas. -
Kursai
Dalinės
7 mėnesiai
Universiteto miestelis
Institut d'Estudis Fotogràfics de Catalunya - IEFC
Barselona, Ispanija

Fotografams ir fotografams skirti studentai, norintys sužinoti apie sporto fotografų profesiją ir susijusias rinkas.

Fotografams ir fotografams skirti studentai, norintys sužinoti apie sporto fotografų profesiją ir susijusias rinkas. -
Kursai
Dalinės
81 valandos
Ispanų
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia