ACADEMICCOURSES

Peržiūrėti Nuotolinis mokymas kursus - Finansų ir teisės studijos - Italijoje - 2020

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Studentai, norintys dirbti finansų sektoriuje gali pageidauti užbaigti programą teisės ir finansų. Šios dvi temos yra tiriamas kaip jie susiję tarpusavyje, įskaitant ne finansavimo taisyklių, bankų sektoriaus praktikos ir etikos išvaizdą.

Nuotolinis mokymasis yra tiekti išsilavinimą studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu metodas. Įvairūs tyrimai parodė, kad nuotolinio mokymosi programos gali būti veiksminga ir efektyvi, kaip įprastinių ekvivalentas programas kartais net geriau!

Italija oficialiai Italijos Respublika yra unitarinė parlamentinė respublika Europos Sąjungoje, įsikūręs Pietų Europoje. Į šiaurę, ribojasi Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija kartu Alpėse.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Nuotolinis mokymas kursų - Finansų ir teisės studijos - Italijoje - 2020

1 Rezultatai Finansų ir teisės studijos, Italija, Nuotolinis mokymas Filter

Magistro laipsnis kovos su pinigų plovimu diplomas

European School of Banking Management
Kursai
<
Dieninės
<
6 mėnesiai
Italų
Universiteto miestelis
Internetinės

Kovos su pinigų plovimu diplomą šiandien ekspertai pripažįsta kaip Italijos mokymų pinigų plovimo srityje viršūnę.

Skaityti daugiau