ACADEMICCOURSES.LT

Palyginti 2 kursus - Filmų redagavimas

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Kursai - Filmų redagavimas

2 Rezultatai Filmų redagavimas Filter

Filmas redagavimo programa

The Film Connection
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Raumenų seklumos Tvirtinimas Šiaurės ašigalis Juneau Jonesboro Mažasis Rokas Bakersfield Eureka Los Andželas Palm Springsas San Diego San Franciskas San Jose Santa Barbara riedulys Denveris Hartfordas Naujas rojus Norvalkas Vašingtonas Fort Myers Džeksonvilis Majamis Orlandas Panamos miestas Pensakola Talahasis Tampa West Palm Beach Deitonos paplūdimys Marina del Rey + 29 daugiau

Nuo tam tikro požiūriu, plėvelė redaktorius gali būti labiausiai nesuprastas visų kino profesionalams. Dažnai manoma, tik specialistas, geras filmas redaktorius yra tikrai daugiau menininko. Tai redaktorius rūšiuoti pagal daugelį valandų pateikta režisieriaus filmuotą medžiagą, ir kažkaip suvesti strzałów, kad bus geriausia papasakoti istoriją režisierius bando pasakyti darbas. Geras filmas redaktorius ne tik rasti geriausius kadrus: jis / ji žino, kaip sukurti meno sekas, kad išlaikyti auditoriją atspėti ir nori daugiau. Nereikia nė sakyti, Kino montažinė gali atlikti arba nutraukti filmą, kuris yra, kodėl geras filmas redaktoriai labai gerbiamas, pramonės, ir dar didelė paklausa.

Vienerių metų kursas - kino redagavimas ir kūrybinė po gamyba

FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 1 metai Rugsėjis 2020 Čekija Praha

Ar esate išsamiai orientuotas? Kaip redaktorius turėsite neabejotiną įtaką, kaip atrodys galutiniai rezultatai. Išmoksite pasakojimo pagrindus ir kaip atkurti režisieriaus viziją į skaitmeninę sritį.