Filter
Kursai
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti kursų - Filmų redagavimas - Europa - 2020

Yra šimtai nacionaliniu mastu pripažintų profesinių kvalifikacijų ir mokymo kursus iš pirmaujančių pasaulio švietimo teikėjams. Kurso tikslai ir uždaviniai turėtų būti mokymo metodų ir studento interesų.

Europa yra šešta pagal dydį žemynas ir apima 47 šalis ir asorti priklausomos teritorijos, salos ir teritorijos. Ji ribojasi su Viduržemio jūra į pietus, Azijoje į rytus, ir Atlanto vandenyne į Vakarus.

Peržiūrėti visus kursus - Filmų redagavimas - Europa - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Filmų redagavimas, Europa

Kitos šios studijų srities programos:
FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague

Ar esate išsamiai orientuotas? Kaip redaktorius turėsite neabejotiną įtaką, kaip atrodys galutiniai rezultatai. Išmoksite pasakojimo pagrindus ir kaip atkurti režisieriau ... [+]

Vienerių metų programa siūlo intensyvią praktinę patirtį ir akademines disciplinas su mentoriais, leidžiančias studentui iki mokslo metų pabaigos pabaigti kelis meno kūrinius. Programa gerai veikia rengiant studentus tam tikros disciplinos studijoms.

Kursas suteikia intensyvią patirtį, nereikalaujant ilgesnio įsipareigojimo. Kursas padeda tobulinti savo įgūdžius ir aplanką, kad užtikrintai galėtumėte kreiptis į aukštojo mokslo srities studijų programas (įskaitant FAMU studijų programas).

Visų numatytų praktinių užsiėmimų ir baigiamojo filmo gamyba yra įskaičiuota į mokymo kainą.

Vienerių metų intensyvus kursas (iš pradžių akademijos rengimo programa - APP) siekia suteikti savo dalyviams galimybę ištirti ir susipažinti su plačiu amatų, profesijų, meno ir įgūdžių spektru, kuris apima ir praktinį, ir praktinį darbą. teorinis lygis.... [-]

Čekija Praha
Rugsėjis 2020
Dieninės
1 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba