Filter
Kursai
Čekija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Filmų redagavimas Čekijoje - 2020

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Čekija yra išėjimo į jūrą šalis Vidurio Europoje. Šalis ribojasi su Vokietijos vakaruose, Austrija pietuose, Slovakijos rytuose su Lenkija šiaurėje. Jos sostinė ir didžiausias miestas su 1,3 mln gyventojų, yra Praha.

Geriausi kursai - Filmų redagavimas Čekijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Filmų redagavimas, Čekija

Kitos šios studijų srities programos:
FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague

Ar esate išsamiai orientuotas? Kaip redaktorius turėsite neabejotiną įtaką, kaip atrodys galutiniai rezultatai. Išmoksite pasakojimo pagrindus ir kaip atkurti režisieriau ... [+]

Vienerių metų programa siūlo intensyvią praktinę patirtį ir akademines disciplinas su mentoriais, leidžiančias studentui iki mokslo metų pabaigos pabaigti kelis meno kūrinius. Programa gerai veikia rengiant studentus tam tikros disciplinos studijoms.

Kursas suteikia intensyvią patirtį, nereikalaujant ilgesnio įsipareigojimo. Kursas padeda tobulinti savo įgūdžius ir aplanką, kad užtikrintai galėtumėte kreiptis į aukštojo mokslo srities studijų programas (įskaitant FAMU studijų programas).

Visų numatytų praktinių užsiėmimų ir baigiamojo filmo gamyba yra įskaičiuota į mokymo kainą.

Vienerių metų intensyvus kursas (iš pradžių akademijos rengimo programa - APP) siekia suteikti savo dalyviams galimybę ištirti ir susipažinti su plačiu amatų, profesijų, meno ir įgūdžių spektru, kuris apima ir praktinį, ir praktinį darbą. teorinis lygis.... [-]

Čekija Praha
Rugsėjis 2020
Dieninės
1 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba