Filter
Kursai
Filipinai Manila Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi kursai in Manila Filipinai 2019

Kursas remiasi į specializuotą studijų programą. Ji paprastai vyksta universitete, bet gali būti pristatomi internete. Kursai yra populiarus tiems, kurie nori gauti konkrečių žinių vienam pacientui.

Filipinai, oficialiai žinoma kaip Filipinų Respublikos, yra suvereni valstybė Pietryčių Azijoje Vakarų Ramiojo vandenyno. Anglų kalba yra viena iš oficialių kalbų, Filipinai ir yra privalomas mokomasis dalykas visose mokyklose.

Manila, sostinė ir antras pagal dydį miestas šalyje, yra manoma, kad šalis 's ekonominių, politinių, socialinių ir kultūros centras. Kita vertus, mieste yra gyvenamasis į šalį viršų mokyklų, aukštųjų mokyklų, universitetų ir mokymo centrų. Šios įstaigos siūlo prieinamą švietimą besimokantiesiems.

Ieškoti kursų in Manila Filipinuose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

AMA Education System

Delta Air Tarptautinė aviacijos akademija, Inc (DAIAA) iš pradžių buvo pradėtas 2001 metais jaunų, idealistinių pilotų, kurie numatomų paklausa didėja kokybė aviacijos mo ... [+]

Delta Air Tarptautinė aviacijos akademija, Inc (DAIAA) iš pradžių buvo pradėtas 2001 metais jaunų, idealistinių pilotų, kurie numatomų paklausa didėja kokybė aviacijos mokymo pagrįstus mokesčius grupei. Palaiko kompetentingų vyresniųjų pilotai tarnauja kaip skrydžių instruktoriams baseinas, mokykla išaugo ir tapo viena iš didžiausių Filipinų, skaičiuojant didžiuotis absolventus iš Filipinų, Indijos, Pakistano ir Jungtinių Amerikos Valstijų per metus.

2011 birželio mėn AMA švietimo sistema (AMAES), per AMA Properties Management Inc., perėmė turtą ir valdymu DAIAA. Dėl AMAES pirmininkas dr Amable R. Aguiluz V tai buvo seniai puoselėtą svajonę vykdymą. Jis įsivaizduoja savo Naujausias įmonę pakelti ir nustatyti kartelę aviacijos pramonės, maišymo "state-of-art technologijas pagal aukščiausius standartus saugą ir kokybę visose savo skrydžio mokymo ir operacijas.... [-]

Filipinai Manila
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba