ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai jungtinėse Amerikos Lapu-Lapu City Filipinai 2019

Akademiniai kursai - tai įvairiausių struktūrų bei trukmės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų, susipažinti su juos dominančio dalyko naujausiomis tendencijomis ar tiesiog iš arti nagrinėti tam tikrą discipliną. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingų struktūrų, trukmės bei specialybių kursus.

Daugelis mėgsta geri žmonės Filipinuose ir jų gyvenimo būdą. Studijavimas čia taip pat gali padėti jums išmokti susimaišymo su tautos kultūra, kaip jums įsipareigoja savo universitetinį kursą vietos koledže universiteto valstybinio universiteto ir kolegijos ar Filipinų universitete. Filipinai yra trečias pagal dydį angliškai kalbančių pasaulio šalis, kuris leis lengviau tarptautinių studentų.

Ieškoti kursų jungtinėse Amerikos Lapu-Lapu City Filipinuose 2019

Rezultatai Filter

Verslo anglų kalba

Genius English Proficiency Academy
Universiteto miestelis Dieninės Lapkritis 2019 Filipinai Lapu-Lapu City

Patobulinkite savo karjeros galimybes su mūsų verslo praktinio anglų kalbos kursus, kuriuos sudaro bendrosios, intensyvaus ir specializuotus kursus. Mes pabrėžti suteikiant Jums bendravimo įgūdžius, kurie įkvepia pasitikėjimo ir sklandumą "realaus gyvenimo" verslo situacijose.

Bendra anglų

Genius English Proficiency Academy
Universiteto miestelis Dieninės Lapkritis 2019 Filipinai Lapu-Lapu City

Plėtoti visas anglų kalbos aspektus su vienu iš mūsų Bendra anglų kalbos kursus. Mūsų asortimentas kursai suteikti studentams galimybę pagerinti savo anglų kalbos įgūdžius įdomus ir palankią aplinką.

IELTS paruošimo

Genius English Proficiency Academy
Universiteto miestelis Dieninės Lapkritis 2019 Filipinai Lapu-Lapu City

Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema (IELTS) yra studentams, kurie nori emigruoti arba tęsti mokslus studijuodami kaip bakalauro arba magistro ne Jungtinėje Karalystėje, JAV, Kanadoje, Australijoje ar universitete. Mūsų kursai padės studentams pagerinti savo klausymo, skaitymo, rašymo ir kalbėjimo įgūdžius, taip pat jų egzamino metodus.