ACADEMICCOURSES.LT

Palyginti geriausius kursus - Europa 2019

Europoje yra daugybė universitetų, kolegijų, akademijų ir kitų tipų aukštojo mokslo įstaigų, kurios pačių įvairiausių tikslų vediniems studentams gali pasiūlyti tinkamą studijų programą. Tad nesvarbu ar ieškote bakalauro, magistro ar doktorantūros studijų ar tiesiog ieškote tam tikros specialybės kursų, kurie jums suteiktų reikiamų kvalifikacijų ar akademinių kreditų, jums tinkamiausią studijų programą tikrai atrasite vienoje iš Europoje esančių aukštųjų mokyklų. Europoje yra daugybė dinamiškų ir tarptautinių miestų, kuriuose esančios aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti daugybę aukštos kokybės ir pačius įvairiausius tikslus ir lūkesčius galinčių pateisinti akademinių kursų. Be kokybiško aukštojo mokslo studijos Europoje studentams gali suteikti ir daugybę kitų privalumų, kurie gali paskatinti savo studijas Europos miestuose pasirinkti viso pasaulio studentus. Europą savo studijoms žmonės dažnai pasirenka ir dėl įvairios kultūros, meno, muzikos, maisto, architektūros, gražios gamtos bei galimybės lengvai keliauti po kitas Europos šalis.

Vieni iš populiariausių akademinių kursų, kuriuos viso pasaulio studentams gali pasiūlyti būtent Europos universitetai yra tiekimo grandinės vadyba, logistika, rinkodara, svetingumo ir turizmo studijos, mada, pelno nesiekiančių organizacijų vadyba, dizainas, tarptautinė prekyba bei komunikacija. Konkrečių kursų trukmė, kaina bei stojimo reikalavimai gali labai stipriai skirtis. Tad prieš pasirenkant jums tinkamiausius kursus, rekomenduotumėme palyginti skirtingų akademinių programų kainas, įtraukiamas disciplinas ir kitus jums galimai svarbius veiksnius. Europos aukštosios mokyklos studnetams taip pat gali pasiūlyti ir ne tik dienines, bet ir kur kas lankstesnes ištęstines, nuotolinio mokymo ar internetines studijų programas ar akademinius kursus.

Tad jeigu susidomėjote Europos aukštųjų mokyklų siūlomais akademiniais kursais, kviečiame peržvelgti žemiau pateiktą sąrašą. Čia taip pat galite pasinaudoti ir mūsų paieškos sistema ir gerokai susiaurinti jos rezultatus. Nedelskite ir kitą žingsnį savo svajonių karjeros link ženkite jau šiandien. Galbūt būtent čia atrasite akademinius kursus, kurie jums padės pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių, o taip pat galbūt ir asmeninių tikslų.

Rezultatai Filter

Vakaro prekybos kursai

London Academy of Trading
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 4 savaitės Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

Mūsų vieno mėnesio vakaro prekybos įgūdžių kursas buvo sukurtas darbo asmenims, kad jie galėtų pristatyti finansų rinkas ir padėti jums tobulinti savo prekybos žinias ir įgūdžius.

Naujos technologijos

London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education
Universiteto miestelis Dieninės 4 dienos Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London

Šis keturių dienų kursas suteiks jums naujausias skaitmeninės srities technologijas, kurios daro įtaką rinkodarai ir kaip jos gali būti integruotos į strateginius rinkodaros planus.

Pirmininko programa

OSM Aviation Academy
Universiteto miestelis Dieninės 20 mėnesiai Rugsėjis 2019 Norvegija Oslo

"First Officer" programa (FOP) yra išsami integruotoji skrydžio mokymo programa, kurioje teorijos ir skrydžio pamokos yra skirtingos ir suteikia jums akivaizdžios pusiausvyros tarp akademinių studijų ir praktinio skrydžio patirties. Pirmosios pareigūnų programos metu jūs turėsite mažai patirties arba visai nebus, kad turėtumėte visas licencijas ir įvertinimus, kurių jums reikės dirbti Europos avialinijų pirmojo pareigūno pareigybe per 20 mėnesių.

Bakalauro kursas Pramoninio dizaino intensyvios

Umeå Institute of Design - Umeå University
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Rugsėjis 2019 Švedija Umeå

Pramoninis dizainas Intensiove yra vienerių metų kursas paketas, kuris veikia per visą studijų metus, nuo rudens iki pavasario semestro. Rudens semestrą yra skirta pagrindinių metodų pramoninio dizaino su daug dėmesio skiriant produkto projektavimo procesą, o pavasario terminas apima

Intensyvus rusų kalbos kursas

Kazan Innovative University
Universiteto miestelis Dieninės 12 - 18 mėnesiai Rugsėjis 2019 Rusija Kazan

VG Timiryasovo vardu pavadintas Kazan Innovative University siūlo intensyvų kursą rusų kaip užsienio kalbos studijoms, kurias sudaro geriausi universiteto specialistai. Per metus studentai gali įsisavinti tiek rusų kalbą, tiek antrines disciplinas, kurios būtinos priimant į bet kurį Rusijos Federacijos universitetą.

LRM Study Abroad Program

Les Roches International School of Hotel Management - Marbella, Spain
Universiteto miestelis Dieninės 20 savaitės Rugsėjis 2019 Ispanija Marbella

Semestras užsienyje yra daugiau nei akademinės nuotykių, tai patirtis, kuri gali praturtinti savo gyvenimą ir pakeisti savo karjeros kelią. Daugelis studentų, visų pirma iš Kanados ir JAV, ateiti į Les

Magistro parengimo programa

NCUK
Universiteto miestelis Dieninės 10 - 30 savaitės Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Manchester

Išskirtinės kokybės programa, suprojektuota ir skirta universitetams. Magistro parengimo kvalifikacija yra geriausias pasirengimas sėkmei jūsų pasirinktame magistro laipsnyje ir jūsų būsimoje karjeroje - tai užtikrina, kad jūs įeinate ir įlipate.

Biblijos mokyklos metų ilga programa

Holsby Bible School
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Susisiekti su mokykla Švedija Vetlanda SO

Mūsų Biblijos mokyklos programa skirta ugdyti jūsų santykius su Jėzumi Kristumi. Jūsų supratimas apie Dievą ir Jo žodį augs per savaitines paskaitas, kuriose aptariamos įvairios Biblijos temos ir knygos.

Tvaraus dizaino magistras

School of Sustainability
Universiteto miestelis Dieninės 10 mėnesiai Susisiekti su mokykla Italija Bologna

Išsami 10 mėnesių programa, pagrįsta praktika pagrįstu požiūriu į tvarų dizainą ir aplinkos tvarumą profesionalioje "MC Architects" aplinkoje, paremtą pramonės vizituose vietose, projekto pažintinėse ekskursijose, klientų ir bendruomenių susitikimuose.

Kulinarijos menas

Culinary Institute Kul IN
Universiteto miestelis Dieninės 2 mėnesiai Spalis 2019 Kroatija Sisak

Kulinarijos meno kursas yra mūsų pavyzdinė programa, kuri puikiai tinka tiems, kurie planuoja profesinę karjerą kulinarijos pramonėje arba atsižvelgia į karjeros kaitą. Per šį dviejų mėnesių kursą studentai gauna išsamų supratimą apie maisto ruošimo metodus ir būdus, naudojamus prancūzų ir italų virtuvėse, bei gilesnį HoReCa pramonės ir standartų, maisto higienos ir restoranų valdymo supratimą. Kursas yra labai įdomus ir studentai praleidžia 80% klasės laiko virtuvėje, įgydami patirties su mėsa, vėžiagyviais, makaronais, pyragaičiais ir dar daugiau. Be to, studentai užsiima anglų ir vyno porų sudarymu. Pasibaigus kursui, studentai gali pasirinkti stažuotis elitiniame restorane ar viešbutyje Kroatijoje.

IELTS intensyvus kursas

University of Oxford
Universiteto miestelis Dieninės 4 savaitės Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Oxford

Oksfordo universitetas yra malonu pasiūlyti šį kursą visiems būsimiems studentams rengiantis IELTS egzaminui. Ši intensyvi keturių savaičių programa paruošia jus visoms keturioms IELTS testo dalims, padedanti įgyti reikiamų įgūdžių norint pasiekti tikslinį balą.

Parodykite verslininko laboratoriją

Entrepreneur Lab by CIEE
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 6 savaitės Susisiekti su mokykla Vokietija Berlin Jungtinė Karalystė London + 3 daugiau

Sukurkite ir išvystykite perspektyvią verslo idėją, o po to iš koncepcijos į užbaigtą verslo planą ir investuotojų pasiruošimą. Sudarykite verslo problemą, kurią norėtumėte išspręsti, arba mes suteiksime vieną iš tikrosios įmonės - tada spręskime ir spragtelėkite savo sprendimus. Lenkkite savo CV ir gaukite vertingą sertifikatą, kol gausite pradinės kultūros skonį, patobulinsite esminius įgūdžius ir gausite tarptautinį pranašumą.

Kursas: Dizaino mąstymas verslo inovacijoms

Aalto University Executive Education
Universiteto miestelis Dieninės 7 dienos Gegužė 2020 Suomija Helsinki Ispanija Barcelona + 2 daugiau

Įmonių vadovams ir vadybininkams skirta Aalto University Executive Education ir ESADE verslo mokyklos programa „Dizaino mąstymas verslui“ padės septynias dienas gilintis į praktinę ir pritaikomą metodiką ir parodyti, kaip priversti ją veikti. Išmoksite pagrindinius dizaino mąstymo metodus ir koncepcijas bei praktikuosite „Dizaino mąstymas iš pirmų rankų“ įgyvendindami tikrą inovacijų iššūkį, kurį atsinešite iš savo organizacijos. Programos pabaigoje galėsite nustatyti inovacijų galimybes, atlikdami vartotojų tyrimus, kurti novatoriškas idėjas, paversti idėjas ankstyvaisiais prototipais ir išbandyti jas su vartotojais, norėdami gauti grįžtamąjį ryšį. Galiausiai sužinosite, kaip praktiškai pritaikyti dizaino mąstymą verslo modeliuose ir kaip jį įgyvendinti savo organizacijoje.

Metinis aktorius „Cine Televisivo“

International Cinema Academy Milano
Universiteto miestelis Ištęstinės 11 mėnesiai Rugsėjis 2019 Italija Milan

Kurso tikslai: kino televizijos dalyvių mokymas su galutine praktika ir orientacija į darbą, kad mūsų absolventai galėtų savarankiškai judėti kinematografijos srityje.

Atsinaujinančios energijos specializacija

Renewables Academy AG (RENAC)
Universiteto miestelis Internetinės 12 mėnesiai Rugsėjis 2019 Vokietija Berlin

Ši tarpdisciplininė programa suteikia žinių apie įvairias atsinaujinančios energijos technologijas, vystymą ir projektų valdymą, finansavimą, paramos mechanizmus ir pelningumą.