ACADEMICCOURSES

Palyginti 10 kursus - Energetikos studijos

Kursas suteikia galimybę sutelkti dėmesį į temą didesnėje interesų zonoje. Žmonėms, dirbantiems energetikos pramonėje, kursas gali papildyti darbo patirtį karjeros pažangai saulės, naftos ir dujų srityse arba kitose energiją gaminančiose pramonės šakose.

Tie, kurie galvoja apie savo profesinį tobulėjimą, gali paklausti, kas yra energetikos studijų kursas? Energetikos pramonė kasdien išplečia savo pasiekiamumą. Naftos ir dujų ištekliai ir toliau yra aktualūs ir reikalingi ištekliai, nes saulės ir vėjo energija patenka į daugiau bendruomenių. Energijos kursas gali apšviesti saulės energijos pagrindinius principus ir naudojimo būdus, įskaitant tai, kaip jis veikia su elektros paskirstymo tinklu. Jis gali aptarti saulės energijos įrenginių sudėtingumą. Naftos ir dujų kursai gali apimti pramonės padėtį visame pasaulyje. Tai gali būti geologijos, geofizikos ir atsargų skaičiavimai, gręžimas ir lauko plėtra, aplinkos apsauga, mokesčių teisės aktai ir ataskaitų teikimas, derybos ir komandos valdymas.

Kurso privalumai energijos srityje yra daug. Jei asmuo dirbo tiesiogiai šioje srityje, kursas gali plėsti savo teorinį energijos supratimą ir tai, kaip jis veikia kaip pramonė. Tai atveria galimybes dirbti įvairiose įmonėse, orientuotose į energijos vartojimą, ir didina pelno potencialą.

Energijos kursai skiriasi priklausomai nuo mokyklos trukmės ir kainos. Kreipkitės į individualias priėmimo įstaigas tiesiogiai už jų mokestį ir mokymosi kursus.

Karjeros galimybės energetikoje apima elektros linijų montuotojus, remontuoja žmones, įrangos testerius, elektrinių operatorius ir technikus. Atsinaujinančios energijos įmonėms reikia vėjo jėgainių specialistų, saulės baterijų gamintojų ir montuotojų. Energetikos sektoriuje laikoma, kad statybos projektai, kuriuose naudojami atsinaujinančios energijos komponentai, yra energetikos sektoriuje. Elektrikai ir santechnikai, turintys žinių ir įgūdžių dirbti su naujomis medžiagomis ir technologijomis, yra labai svarbūs naujos statybos.

Pasiimk šiek tiek energijos savo profesiniam tobulėjimui. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

10 Rezultatai Energetikos studijos Filter

Suprasti biologinės energijos kursą - Royal Holloway, Londono universitetas

FutureLearn
Kursai
<
Dalinės
<
4 savaitės
Anglų
Internetinės

Gaukite įvadą apie energiją ir ištirkite, kaip žmonės ir kiti gyvi daiktai gauna ir naudoja savo biologinius energijos šaltinius.

Skaityti daugiau

Ateities energetikos ir aplinkos sistemų taikomosios spektroskopijos kursas

Mälardalen University
Kursai
09 Lapk. 2020
<
Dalinės
<
4 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Šiame kurse sužinosite, kaip spektroskopijos metodais galima analizuoti įvairių medžiagų chemines ir struktūrines savybes sąveikaujant su elektromagnetine spinduliuote. Mes su ...

Skaityti daugiau

Atsinaujinančios energijos specializacija

Renewables Academy AG (RENAC)
Kursai
<
12 mėnesiai
Ispanų
Universiteto miestelis
Internetinės

Ši tarpdisciplininė programa suteikia žinių apie įvairias atsinaujinančios energijos technologijas, vystymą ir projektų valdymą, finansavimą, paramos mechanizmus ir pelningumą ...

Skaityti daugiau

Atsinaujinančios energijos įmonių veiklos specializacija

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala
Kursai
Grd. 2020
<
Dalinės
<
12 mėnesiai
Ispanų
Internetinės

Ši specializacija, kurią „Universidad Panamericana“ pristatė per Aukšto lygio verslo mokyklą, suteikia žinių apie visus jo verslo konkurencingumo aspektus ir paruošia studentu ...

Skaityti daugiau

Žalieji miestai ekologiniam efektyvumui

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam
Kursai
<
Dalinės
<
3 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Mokymo kurso pagrindas - Ekologiniai miestai: tausojančios energijos politika: Pusė pasaulio gyventojų dabar gyvena užstatytose vietose, o kiekvienais metais maždaug 60 mln. Š ...

Skaityti daugiau

Pasaulinė energetikos ir klimato politika (6 savaitės)

SOAS University of London
Kursai
Spal. 2020
<
Dalinės
<
6 savaitės
Anglų
Internetinės

Pasaulinis energetikos ir klimato politikos kursas siūlo įvadą į teorinį ir praktinį supratimą apie tai, kaip kuriama, formuojama, propaguojama ir įgyvendinama energetikos ir ...

Skaityti daugiau

Kursai alternatyvių energijos

Universidade Estadual Paulista (UNESP)
Kursai
<
Dieninės
Universiteto miestelis

Ši tema wil pareikšti naujausia ir aktualius klausimus, susijusius su Brazilijos tyrimų energijos, gautos biomasės

Skaityti daugiau

Naftos Ir Dujų Mokesčių

University of Tulsa College of Business Administration
Kursai
<
Dalinės
<
2 dienos
Universiteto miestelis

Dalyviai mokosi praktinių sprendimų iki sudėtingų naftos ir dujų mokesčių klausimais ir strategijas susidūrus efektyviau su įvairiomis veiklos subjektai.

Skaityti daugiau

Strateginis Finansų Gebėjimai Energetikos Pramonės šakos

Cox School of Business, Southern Methodist University
Kursai
<
Dalinės
Universiteto miestelis

Programa yra koncentruotas, savaitės trukmės studijas, kad prasideda vėlai vakare sekmadienį, ir daro išvadą vidurio popietę kito penktadienio. Dauguma dienų sudaro trys klasė ...

Skaityti daugiau

Naftos Ir Dujų Partnerysčių

University of Tulsa College of Business Administration
Kursai
<
Dalinės
<
2 dienos
Universiteto miestelis

Šis seminaras adresai bendro ir dažnai painus sandorius, su kuriais susiduria naftos ir dujų mokesčio partnerystes, naudojant statybos blokų metodo atvirumą.

Skaityti daugiau