ACADEMICCOURSES

Palyginti kursus - Energetikos studijos Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2020/2021

Teisės kursus paprastai renkasi tie, kurie siekia pagerinti savo kvalifikacijas ir taip žengti dar vieną žingsnį savo svajonių karjeros link. Nesvarbu ar ieškote dieninių, vakarinių ar internetinių kursų, įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos jums suteiks daugybę pasirinkimo variantų. Vienos iš populiariausių teisės kursų specializacijų yra teisinio reguliavimo kursai, komercinės ar intelektinės teisės kursai.

Energijos studijos yra kuriamos tiems studentams, kurie siekia daugiau sužinoti apie energijos išgavimo bei palaikymo būdus ir technologijas. Studentai gali rinktis vieną iš siauresnių energijos technologijų ir studijuoti saulės arba vėjo energijos subtilybes. Priklausomai nuo studentų interesų bei poreikių jie taip pat gali rinktis ir tvarios energijos studijas, kurių metu jie nagrinėja įvairių energijos šaltinių poveikį žmogaus sveikatai ir aplinkai.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Geriausi kursai - Energetikos studijos Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2020/2021

4 Rezultatai Energetikos studijos, Jungtinės Amerikos Valstijos Filter

Suprasti biologinės energijos kursą - Royal Holloway, Londono universitetas

FutureLearn
Kursai
<
Dalinės
<
4 savaitės
Anglų
Internetinės

Gaukite įvadą apie energiją ir ištirkite, kaip žmonės ir kiti gyvi daiktai gauna ir naudoja savo biologinius energijos šaltinius.

Skaityti daugiau

Naftos Ir Dujų Mokesčių

University of Tulsa College of Business Administration
Kursai
<
Dalinės
<
2 dienos
Universiteto miestelis

Dalyviai mokosi praktinių sprendimų iki sudėtingų naftos ir dujų mokesčių klausimais ir strategijas susidūrus efektyviau su įvairiomis veiklos subjektai.

Skaityti daugiau

Strateginis Finansų Gebėjimai Energetikos Pramonės šakos

Cox School of Business, Southern Methodist University
Kursai
<
Dalinės
Universiteto miestelis

Programa yra koncentruotas, savaitės trukmės studijas, kad prasideda vėlai vakare sekmadienį, ir daro išvadą vidurio popietę kito penktadienio. Dauguma dienų sudaro trys klasė ...

Skaityti daugiau

Naftos Ir Dujų Partnerysčių

University of Tulsa College of Business Administration
Kursai
<
Dalinės
<
2 dienos
Universiteto miestelis

Šis seminaras adresai bendro ir dažnai painus sandorius, su kuriais susiduria naftos ir dujų mokesčio partnerystes, naudojant statybos blokų metodo atvirumą.

Skaityti daugiau