ACADEMICCOURSES

Ieškoti kursų - Energetikos studijos - Šiaurės Amerikoje - 2020/2021

Akademiniai kursai - tai įvairiausių struktūrų bei trukmės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų, susipažinti su juos dominančio dalyko naujausiomis tendencijomis ar tiesiog iš arti nagrinėti tam tikrą discipliną. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingų struktūrų, trukmės bei specialybių kursus.

Energijos studijas pasirinkę studentai analizuoja energijos poreikio niuansus bei įvairių energijos tipų šaltinius ir jos išgavimo technologijas. Studentai gali rinktis siaurą studijų specialybę ir nagrinėti juos labiausiai dominančios energijos tipą arba pasirinkti bendresnes studijas ir susipažinti su energijos mokslo pagrindais. Šias studijas pasirinkę studentai paprastai išsamiai nagrinėja ir temas susijusias su tvarios energijos išgavimu, palaikymu bei tam reikalingomis technologijomis.

Iš vietinių civilizacijų iki šiuolaikinių imperijų, Šiaurės Amerika turi daug praktinės švietimo galimybes pasiūlyti mokslininkus. Užpildė su skirtingų kultūrų asortimentą, studentai gali šviesti save gerai suapvalinti kelią.

Peržiūrėti visus kursus - Energetikos studijos - Šiaurės Amerikoje - 2020/2021

4 Rezultatai Energetikos studijos, Šiaurės Amerika Filter

Suprasti biologinės energijos kursą - Royal Holloway, Londono universitetas

FutureLearn
Kursai
<
Dalinės
<
4 savaitės
Anglų
Internetinės

Gaukite įvadą apie energiją ir ištirkite, kaip žmonės ir kiti gyvi daiktai gauna ir naudoja savo biologinius energijos šaltinius.

Skaityti daugiau

Naftos Ir Dujų Mokesčių

University of Tulsa College of Business Administration
Kursai
<
Dalinės
<
2 dienos
Universiteto miestelis

Dalyviai mokosi praktinių sprendimų iki sudėtingų naftos ir dujų mokesčių klausimais ir strategijas susidūrus efektyviau su įvairiomis veiklos subjektai.

Skaityti daugiau

Strateginis Finansų Gebėjimai Energetikos Pramonės šakos

Cox School of Business, Southern Methodist University
Kursai
<
Dalinės
Universiteto miestelis

Programa yra koncentruotas, savaitės trukmės studijas, kad prasideda vėlai vakare sekmadienį, ir daro išvadą vidurio popietę kito penktadienio. Dauguma dienų sudaro trys klasė ...

Skaityti daugiau

Naftos Ir Dujų Partnerysčių

University of Tulsa College of Business Administration
Kursai
<
Dalinės
<
2 dienos
Universiteto miestelis

Šis seminaras adresai bendro ir dažnai painus sandorius, su kuriais susiduria naftos ir dujų mokesčio partnerystes, naudojant statybos blokų metodo atvirumą.

Skaityti daugiau