ACADEMICCOURSES.LT

Ieškoti 5 Geriausias kursų Ekvadore - 2019

Akademiniai kursai - tai įvairiausių struktūrų bei trukmės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų, susipažinti su juos dominančio dalyko naujausiomis tendencijomis ar tiesiog iš arti nagrinėti tam tikrą discipliną. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingų struktūrų, trukmės bei specialybių kursus.

Kai kurie iš seniausių universitetų Amerikoje yra įsikūrusi Ekvadoras, suteikiant studentams galimybę susipažinti su švietimo galimybių pakilti į istoriją. Tuo pačiu metu, Ekvadoras padarė didelę sėkmės į technologijų naujoves. Studentai mokslo, matematikos ir technologijų gali rasti, mokytis šioje šalyje ypač naudingas.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais - Geriausi kursai Ekvadore - 2019

Rezultatai Filter

Sausio mėn. Galapagų salos - jūrų ekosistemos

IES Abroad
Universiteto miestelis Dieninės 3 savaitės Susisiekti su mokykla Ekvadoras Puerto Baquerizo Moreno

Pasaulyje nėra tokios vietos kaip Galapagų salos. Įsikūrusi 600 mylių nuo Ekvadoro pakrantės, šios 3,5 milijonų metų senovės salos yra kai kurių rečiausių rūšių planetoje, ir čia Charlesas Darvinas pirmą kartą suformulavo savo natūralios atrankos teoriją.

Kitas - teritoriniai tyrimai

IES Abroad
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 2 semestrai Susisiekti su mokykla Ekvadoras Quito

Jei norėtumėte tobulinti savo ispanų kalbos įgūdžius, ši programa suteikia jums galimybę greitai sustiprinti savo ispanų kalbą, taikant griežtą IES Abroad kalbų kursą. Jūs pasirenkate likusius kursus iš IES Abroad galimų variantų ir vienos iš labiausiai išskirtinių universitetų Ekvadoras, Universidad San Francisco de Quito (USFQ).

Kito Tiesioginis įregistravimas - Universidad San Francisco de Quito

IES Abroad
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 2 semestrai Susisiekti su mokykla Ekvadoras Quito

Nors Kito mieste, tiesiogiai užsiregistruoti Universidad San Francisco de Quito (USFQ) ir daugumoje savo universiteto kursų kartu su vietiniais studentais. Kadangi USFQ siūlo beveik 1500 kursų kiekvieną semestrą įvairiose disciplinose, studentai, turintys beveik bet kokį akademinį susidomėjimą, gali rasti įdomių ir sudėtingų įėjimo variantų.

Galapagų salų tiesioginis registravimas - GAIAS

IES Abroad
Universiteto miestelis Dieninės 1 semestras Susisiekti su mokykla Ekvadoras Puerto Ayora

Tai yra priežastis, dėl kurios daugelis žinomiausių pasaulio mokslininkų aplankė Galapagų salas. Dabar jums tereikia atrasti vieną iš gražiausių ir biologiškai įvairesnių salų vietų pasaulyje. Čia jūs gausite praktinės patirties, studijuodami tokias temas kaip biologija, ekologija, aplinkosaugos studijos, jūrų ekologija ir sociologija.

Žinoma - semestras Ekvadoras

Universidad Espiritu Santo
Universiteto miestelis Dieninės 1 semestras Rugsėjis 2019 Ekvadoras Guayaquil

Studentai Ekvadoras programa semestro turi galimybę mokytis, praktika ir puikus savo ispanų kalbos įgūdžius per jų kartą UEES. Mes siūlome šešis lygius Ispanijos kalbos pamokymų ir dvi turinio orientuota lygius tiems, su pažangiomis įgūdžius. Studentai dedami į atitinkamą kursą, atsižvelgiant į jų parodytą lygiu.