ACADEMICCOURSES.LT

Ieškoti 3 Geriausias kursų Egipte - 2019

Kursas remiasi į specializuotą studijų programą. Ji paprastai vyksta universitete, bet gali būti pristatomi internete. Kursai yra populiarus tiems, kurie nori gauti konkrečių žinių vienam pacientui.

Egiptas yra turbūt pasaulis 's seniausia civilizacija. Egiptas yra oficialiai žinomas kaip Egipto Arabų Respublikos. Oficiali kalba Egipto arabų, bet anglų ir prancūzų kalbomis, taip pat suprantama daug.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais - Geriausi kursai Egipte - 2019

Rezultatai Filter

Efektyvus rizikos ir saugumo valdymas

Zoe Talent Solutions
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 10 dienos Registracija galima Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Malaizija Kuala Lumpur Egiptas Cairo Kenija Nairobi Abu Dhabi Saudo Arabija Riyadh + 10 daugiau

Ši programa suteiks dalyviams supratimą apie pagrindinius veiksmingo rizikos ir saugumo valdymo aspektus. Mokymo programos aprašas yra atnaujinamas ir tinkamas rinkos reikalavimams, todėl gerai tinka visiems analitiniams mokymų poreikių prognozavimui konkrečioje srityje. Individualus pasiūlymas taip pat gali būti išdėstytas, kad atitiktų jūsų komandos mokymo reikalavimus.

Informacinės technologijos

EELU Egyptian E-Learning University
Internetinės Dieninės Rugsėjis 2019 Egiptas Egypt Online

Kompiuterių ir informacinių technologijų fakultetas siekiama suteikti absolventams įgūdžių ir žinių, padėti jiems tinkamas karjeros įsigijimo po baigimo į informacinių technologijų srityje.

Kursas: arabų kalbos institutas (ALI) Intensyvi programa

AUC The American University in Cairo
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2019 Egiptas Cairo Jungtinės Amerikos Valstijos New York + 1 daugiau

AUC siūlo užsienio studentams galimybę sutelkti savo tyrimą dėl arabų kalba per arabų kalbos institutas (ALI) Intensyvios programos.