Filter
Kursai
Egiptas Cairo Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi kursai in Cairo Egiptas 2019

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Egiptas yra turbūt pasaulis 's seniausia civilizacija. Egiptas yra oficialiai žinomas kaip Egipto Arabų Respublikos. Oficiali kalba Egipto arabų, bet anglų ir prancūzų kalbomis, taip pat suprantama daug.

Kairas yra miestas, kuris yra šaknys, datuojamas 969 AD. Jis įsikūręs netoli Nilo deltoje Egipte. Tai Egipto ir didžiausias miestas kapitalo šalyje ir gyvena daugiau nei 9 mln žmonių. Miestas turi daugiau nei 10 universitetų.

Ieškoti kursų in Cairo Egipte 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Zoe Talent Solutions

Ši programa suteiks dalyviams supratimą apie pagrindinius veiksmingo rizikos ir saugumo valdymo aspektus. Mokymo programos aprašas yra atnaujinamas ir tinkamas rinkos rei ... [+]

Ši programa suteiks dalyviams supratimą apie pagrindinius veiksmingo rizikos ir saugumo valdymo aspektus. Mokymo programos aprašas yra atnaujinamas ir tinkamas rinkos reikalavimams, todėl gerai tinka visiems analitiniams mokymų poreikių prognozavimui konkrečioje srityje. Individualus pasiūlymas taip pat gali būti išdėstytas, kad atitiktų jūsų komandos mokymo reikalavimus.

Kas turėtų dalyvauti?

Tie, kurie dalyvauja arba yra susiję su rizikos ir saugumo valdymu, nuo vyresniųjų sprendimų priėmėjų iki pirmojo lygio vadovų.

Kurso apžvalga

Mokymo programos sudedamosios dalys:

Pavojus, grėsmės, galimybės, pažeidžiamumas, pajėgumas, saugumas, neapibrėžtumas, tikimybė ir dažnumas.Rizikos įvertinimas ir kategorizavimas, rizikos valdymo struktūros ir procesai, rizikos registravimas ir perdavimas, peržiūra ir auditas.Kurso tikslai... [-]
Egiptas Cairo
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 10 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
AUC The American University in Cairo

AUC siūlo užsienio studentams galimybę sutelkti savo tyrimą dėl arabų kalba per arabų kalbos institutas (ALI) Intensyvios programos. ... [+]

Kursas: Arabų kalbos institutas (ALI) intensyvi programa

AUC siūlo užsienio studentams galimybę sutelkti savo tyrimą dėl arabų kalba per arabų kalbos institutas (ALI) Intensyvios programos. Tai atskira programa, skirta į arabų kalbą ir Egipto kultūros studijų.

Programa siūlo tris lygius tyrimą; pradinių, tarpinių ir pažangiosios kursai. Be kredito kursai, ALIN siūlo noncredit kursus kaligrafijos, muzikos ir dramos. Programa taip pat siūlo keliones ir dienos ekskursijos į įvairias svetaines ir aplink Kairą.

Privalumai studijavo arabų kalbos mokymas departamento Sužinokite šiuolaikinio standarto ir šnekamosios kalbos arabų į arabų kalbančių šalių Visiškai akredituota Egipte ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, su 80 metų istoriją kompetencijos Palaikomoji mokymosi aplinka Neprilygstamas ekskursijos ir kelionės galimybes, Popamokinės veiklos suteiks galimybę susitikti su Egipto studentams ... [-]
Egiptas Cairo
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba