Filter
Kursai
Jungtinė Karalystė Anglija Londonas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti kursus - Dokumentikos studijos - jungtinėse Amerikos Londonas Jungtinėje Karalystėje - 2020

Yra šimtai nacionaliniu mastu pripažintų profesinių kvalifikacijų ir mokymo kursus iš pirmaujančių pasaulio švietimo teikėjams. Kurso tikslai ir uždaviniai turėtų būti mokymo metodų ir studento interesų.

Švietimas, Jungtinės Karalystės perduotas klausimas su kiekviena iš Jungtinės Karalystės šalių, turinčių atskiras sistemas pagal skirtingas vyriausybės: JK vyriausybė yra atsakinga už Anglijos ir Škotijos vyriausybė, Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos vykdomoji valdžia yra atsakinga Škotijos , Velsas ir Šiaurės Airija, atitinkamai.

Londonas yra Jungtinės Karalystės sostinė, tankiausiai regionas ir kur karališkoji šeima gyvena. Ji turi didžiausią koncentraciją aukštojo mokslo Europoje su 412.000 studentų 43 universitetų.

Prašyti daugiau informacijos apie kursus - Dokumentikos studijos - jungtinėse Amerikos Londonas Jungtinėje Karalystėje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Dokumentikos studijos, Londonas

Laipsniai
Vieta
Jungtinė Karalystė
Anglija
Londonas
Studijų tipas
Tempas
Central Film School

Šis vienerių metų magistro dokumentinio praktika užsiima kurti socialinį poveikį per filmas. Ji pripažįsta unikalų vaidmenį, kad dokumentiniai žaisti visuomenėje ir aukšt ... [+]

Šis vienerių metų magistro dokumentinio praktika užsiima kurti socialinį poveikį per filmas. Ji pripažįsta unikalų vaidmenį, kad dokumentiniai žaisti visuomenėje ir aukštos kokybės pasakojimo galia. Tikslas yra suteikti absolventams įrankiai ir pasitikėjimo tapti veiksmingų nariai socialinio poveikio bendruomenėje.

Mokymo programa yra praktika lėmė ir dėmesys sutelkiamas į įvairių filmų su potencialu prisijungti su auditorijoms pasauliniu lygiu. Pastatytas aplink iš skirtingų modulių serija, studentai plėtoti ir sukurti didelės apimties projektą, parengti poveikio ir sužadėtuvių kampanijas ir pikio pramonės skydelyje.

Kursas remiasi plataus tinklo organizacijų ir privačių asmenų per dokumentinio arenoje dėl mokyklos glaudžiai bendradarbiaujant su Bertha pamatai, DocHouse ir BritDoc.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba