Filter
Kursai
Čekija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Dokumentikos studijos Čekijoje - 2020

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Čekija yra išėjimo į jūrą šalis Vidurio Europoje. Šalis ribojasi su Vokietijos vakaruose, Austrija pietuose, Slovakijos rytuose su Lenkija šiaurėje. Jos sostinė ir didžiausias miestas su 1,3 mln gyventojų, yra Praha.

Geriausi kursai - Dokumentikos studijos Čekijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Dokumentikos studijos, Čekija

FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague

Dokumentinis ir negrožinės literatūros režisūros kursas yra paremtas mentorių vedamų seminarų sistema. Jame mažoms studentų grupėms (šešiems ar mažiau) teikiamos intensyv ... [+]

Vienerių metų programa siūlo intensyvią praktinę patirtį ir akademines disciplinas su mentoriais, leidžiančias studentui iki mokslo metų pabaigos pabaigti kelis meno kūrinius. Programa gerai veikia rengiant studentus tam tikros disciplinos studijoms.

Kursas suteikia intensyvią patirtį, nereikalaujant ilgesnio įsipareigojimo. Kursas padeda tobulinti savo įgūdžius ir aplanką, kad užtikrintai galėtumėte kreiptis į aukštojo mokslo srities studijų programas (įskaitant FAMU studijų programas).

Visų numatytų praktinių užsiėmimų ir baigiamojo filmo gamyba yra įskaičiuota į mokymo kainą.

Vienerių metų intensyvus kursas (iš pradžių akademijos rengimo programa - APP) siekia suteikti savo dalyviams galimybę ištirti ir susipažinti su plačiu amatų, profesijų, meno ir įgūdžių spektru, kuris apima ir praktinį, ir praktinį darbą. teorinis lygis.... [-]

Čekija Praha
Rugsėjis 2020
Dieninės
1 - 1 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Prague Film School

"PFS" dokumentinių filmų programa sukuria profesionalius dokumentinius filmų kūrėjus, kurie yra techniškai kvalifikuoti amatų, apšvietimo, garso ir redagavimo srityse, ir ... [+]

Metų programa: 2020 m. Rugsėjo mėn. - 2021 m. Gegužės mėn

PIRMOJI SEMESTER - DOKUMENTACIJA

Pirmojo semestro dokumentinio rengimo kurso metu studentai užpildo daugybę šaudymo užduočių, skirtų plėtoti kritinius įgūdžius dokumentinių filmų kalbos, fotoaparato technikos ir redagavimo srityse. Paskaitos, demonstracijos, atranka ir analitinės pratybos suteikia pagrindą lauko darbams.

Aptariamos temos:

- Dokumentinė kamera

- dokumentinis redagavimas

- dokumentinis rašymas

- Garso ir garso dizainas

- Apšvietimas

- fotoaparato judesys

- Interviu metodai

- Dokumentinės temos ir žanrai

- Tyrimai

- Dokumentinė etika... [-]

Čekija Praha
Registracija galima
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba