close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti kursus - Dizaino studijos Rusijoje - 2020

Rusija viršų pasirinkimas studijų studentams iš viso pasaulio. Studijavimas dizaino kursus Rusijoje gali suteikti studentams unikalią galimybę patirti rusų kultūrą, o mokytis švietimo įstaigose su aukštų akademinių standartų. Dizaino kursai Rusijoje bus suteikti studentams su kūrybine ir intelektinės stimuliacija, o dalyvaujančių aukštos kokybės švietimo programas. Yra gali… Skaityti daugiau

Rusija viršų pasirinkimas studijų studentams iš viso pasaulio. Studijavimas dizaino kursus Rusijoje gali suteikti studentams unikalią galimybę patirti rusų kultūrą, o mokytis švietimo įstaigose su aukštų akademinių standartų. Dizaino kursai Rusijoje bus suteikti studentams su kūrybine ir intelektinės stimuliacija, o dalyvaujančių aukštos kokybės švietimo programas.

Yra galimybių įvairovė Rusiją imtis dizaino kursus. Studijų galimybės apima metus ir semestrą kursus taip pat trumpesnis programas. Studentai gali rinktis tokias temas, kaip regėjimo tyrimai, mados ir tekstilės dizaino, dailės istorija, grafinio dizaino ir vizualinės komunikacijos. Atsižvelgiant dizaino kursus Rusijoje gali atverti daug durų projektavimo srityje, tiek Rusijai, tiek visame pasaulyje.

Galite sužinoti daugiau apie dizaino kursus Rusijoje, įėjus programas žemiau.Jei matote programą, kuri jus domina, tada užpildykite formą ir jūs galite būti tiesioginio kontakto su mokyklos!

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Moscow Film School
Moscow, Rusija

Kostiumų dizainas vaidina svarbų vaidmenį kuriant filmo vaizdus. Kostiumų dailininkas yra atsakingas už kiekvieną

Kostiumų dizainas vaidina svarbų vaidmenį kuriant filmo vaizdus. Kostiumų dailininkas yra atsakingas už kiekvieną -
Kursai
Dalinės
2 metai
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia

Susijusios studijų sritys