Filter
Kursai
Rusija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Dizaino studijos Rusijoje - 2019

Rusija viršų pasirinkimas studijų studentams iš viso pasaulio. Studijavimas dizaino kursus Rusijoje gali suteikti studentams unikalią galimybę patirti rusų kultūrą, o mokytis švietimo įstaigose su aukštų akademinių standartų. Dizaino kursai Rusijoje bus suteikti studentams su kūrybine ir intelektinės stimuliacija, o dalyvaujančių aukštos kokybės švietimo programas.

Yra galimybių įvairovė Rusiją imtis dizaino kursus. Studijų galimybės apima metus ir semestrą kursus taip pat trumpesnis programas. Studentai gali rinktis tokias temas, kaip regėjimo tyrimai, mados ir tekstilės dizaino, dailės istorija, grafinio dizaino ir vizualinės komunikacijos. Atsižvelgiant dizaino kursus Rusijoje gali atverti daug durų projektavimo srityje, tiek Rusijai, tiek visame pasaulyje.

Galite sužinoti daugiau apie dizaino kursus Rusijoje, įėjus programas žemiau.Jei matote programą, kuri jus domina, tada užpildykite formą ir jūs galite būti tiesioginio kontakto su mokyklos!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Dizaino studijos, Rusija

Moscow Film School

Kostiumų dizainas vaidina svarbų vaidmenį kuriant filmo vaizdus. Kostiumų dailininkas yra atsakingas už kiekvieną ... [+]

Kostiumų dizainas vaidina svarbų vaidmenį kuriant filmo vaizdus. Kostiumų dailininkas yra atsakingas už kiekvieną smulkmeną, atskleisti herojaus įvaizdį, bet svarbiausia - už meninės įvaizdžio paveikslėlyje, arba spektaklis ir jo atitiktį eros, kurioje veiksmas vyksta. Kostiumų studijuoja vizualių ir dokumentinė medžiaga kiekvienam nuotrauką sutinka su direktoriaus ir direktoriaus stilistinis vieningumas, ateina su kostiumais, tvirtina ir sukuria jiems.

Programa siekiama formuoti fakultetas kostiumų dizaineris naujos sudėties, kuriai priklauso ne tik technologinių įgūdžių, bet taip pat supranta kino gudrybės, gebančių dirbti komandoje.

Mokymasis bendradarbiaujant ... [-]
Rusija Moscow
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba