Filter
Kursai
Jungtiniai Arabų Emyratai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Dizaino studijos Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2019

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Dizaino sritis yra ypatingai plati, tad studentai gali pasirinkti vieną iš daugybės dizaino studijų programų. Priklausomai nuo srities, kurioje dirba dizaino specialistai, jie pasitelkia savo kūrybiško problemų sprendimo įgūdžius, tam kad galėtų efektyviai išspręsti tam tikrą problemą ir išpildytų klientų, partnerių ar užsakovų prašymus. Dizaino specialistų reikia tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus bendrovėse.

Švietimas Jungtinių Arabų Emyratų turi savo privalumų: saulė, jūra, smėlis, neapmokestinamos pajamos po baigimo ir kai kurių geriausių universitetų Persijos įlankos region.In to, iš aukštai įvertinta universitetų įsikūrusių kitose šalyse skaičius filialas miesteliai JAE.

Geriausi kursai - Dizaino studijos Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Dizaino studijos, Jungtiniai Arabų Emyratai

Global Solutions Trainings UAE

Šis kursas apims visą pagrindinę teorines ir praktines žinias operacinės Revit programinės įrangos gaminti 2D brėžinys Pažymėtina, architektūros išdėstymo planą. ... [+]

Šis kursas apims visą pagrindinę teorines ir praktines žinias operacinės Revit programinės įrangos gaminti 2D brėžinys Pažymėtina, architektūros išdėstymo planą. Be to piešimo ir iš dalies keičiančio architektūriniai elementai, pavyzdžiui, įvairių rūšių sienų, durų ir langų, grindų ir tt, bus padengtos. Taip pat kitos svarbios veiklos komandas 3D, pavyzdžiui, pridėti 3D Įrengimai ir apšvietimo efektai, taip pat bus padengtos.

[-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
30 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Global Solutions Trainings UAE

AutoCAD yra komercinė programa, 2D ir 3D automatizuoto projektavimo (CAD) ir rengiant - galima naudotis nuo 1982 m kompiuterio programa, o nuo 2010 m mobilus, WEB- ir deb ... [+]

AutoCAD yra komercinė programa, 2D ir 3D automatizuoto projektavimo (CAD) ir rengiant - galima naudotis nuo 1982 m kompiuterio programa, o nuo 2010 m mobilus, WEB- ir debesys pagrindu programa parduodami kaip AutoCAD 360.

Galėsite dirbti nedideliame gyvenamajame projektui iš nulio. Žinoma, pirmiausia yra skirta architektams, interjero dizaineriams, inžinieriams ir kitos įstaigos, dalyvaujančios statybos pramonei ieško automatizuoto dizainas (ESD) AutoCAD apžvalga.

Mokymo programa apima šio kurso apima šiuos AutoCAD tikslų:

Gyvūnų objektai Sukurti spindulys tarp objektų Trim ir išplėsti objektai Įtempiamos objektai Ofsetinė objektai ... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
45 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba