Filter
Kursai
Švedija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Dizaino studijos Švedijoje - 2020

Dizainas ir konceptualizavimo, planavimo ir kurti objektus ir sistemas mus supančio pasaulio procesas. Nuo grafinio dizaino produkto dizaino, baldų projektavimo iki valdymo dizainas, kursai universitetų ir akademinių institucijų Švedijoje gali suteikti reikiamas žinias ir įgūdžius esminius sėkmės. Baigusieji dizaino kursus Švedijoje eiti naudoti įgūdžius, įgytas šiose programose profesionalių paraiškų skaičius, iš vis dieninių dizaineriai, naudojant Padidėjusi kūrybinio mąstymo gebėjimas jų ne dizainas pagrįstas profesijos.

Nuo kelių savaičių iki metų ar daugiau trukmę, dizaino kursus Švedijoje gali būti prieinama visą arba ne visą darbo laiką, kad galėtų dirbti per įvairias studentų įvairovė tvarkaraščius.Be įgyti būtinas žinias ir techninius gebėjimus sėkmės projektavimo ir tinklų kūrimo galimybes, sėkmingai baigusių dizaino kursus Švedijoje paprastai gauti diplomą ar pažymėjimą, patvirtinantį užbaigti kursą. Kadangi visi dizaino kursus yra skirtingi, tai yra gera idėja prašyti daugiau informacijos iš Švedijos mokykloje naudodami žiniatinklio formą kurso informacijos puslapyje.

Norėdami žengti kitą žingsnį link savo sustiprinto kalbos mokėjimą bet dizaino srityje, slinkite žemyn ir paspauskite, norėdami sužinoti daugiau apie dizaino kursus Švedijoje, šiandien!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Dizaino studijos, Švedija

Umeå Institute of Design - Umeå University

Pramoninis dizainas Intensiove yra vienerių metų kursas paketas, kuris veikia per visą studijų metus, nuo rudens iki pavasario semestro. Rudens semestrą yra skirta pagrin ... [+]

Kurso paketas - Pramoninis dizainas Intensyvi (bakalauro)

Pramoninis dizainas Intensyvus yra vienerių metų kursas paketas, kuris veikia per visą studijų metus, nuo rudens iki pavasario semestro. Rudens semestrą yra skirta pagrindinių metodų pramoninio dizaino su daug dėmesio skiriant produkto projektavimo procesą, o pavasario terminas apima pagrindai sąveika dizainas, paslaugų dizaino ir projektavimo valdyme.

Kurso tikslas yra, kad studentas turėtų įgyti pagrindinių žinių apie, ir supratimą, metodų ir procedūrų, kurie naudojami kaip pramoninio dizaino. Ypatingas dėmesys skiriamas produkto kūrimo procesą, bet kitų sričių pramoninio dizaino, taip pat integruoti į paskaitas, pavyzdžiui, sąveikos dizaino, paslaugų dizaino ir projektavimo valdyme. Žinoma, daugiausia dėmesio skiriama metodus analizuojant problemas, metodai apie savižudybę ir kūrybingumą bei metodų vizualizacijos, pateikimo ir komunikacijos.... [-]

Švedija Umeå
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba