ACADEMICCOURSES.LT

Palyginti 5 kursus - Dekoratyvinių menų studijos

Kursai yra klasės, skirtos suteikti studentams mokymą konkrečiose studijų srityse. Aukštojo mokslo įstaigos paprastai siūlo klases su aiškiai išdėstytais priėmimo reikalavimais ir kursų trukmę nuo kelių dienų iki kelių mėnesių.

Kas yra dekoratyvinių menų kursai? Dekoratyviojo meno laukas paprastai apima meno kūrinius, kurie yra patrauklūs akims ir skirti tikslui, todėl kursai linkę sutelkti dėmesį į estetiką ir praktines technikas. Klasės gali apimti įvairius dalykus ir temas, įskaitant stiklo meistriškumą, sienų meną, dekoratyvines lentynas, funkcinius daiktus ir gobelenus.

Dekoratyviojo meno studentai dažnai gauna keletą tinkamų įgūdžių, įskaitant problemų sprendimą, estetiką ir akis funkciniam projektui. Problemų sprendimas padeda žmonėms patenkinti praktinius jų meno poreikius, o bendri estetiniai ir funkciniai dizaino įgūdžiai užtikrina grožio ir efektyvumo pusiausvyrą.

Dengiamojo meno kursai priklauso nuo daugelio veiksnių. Praktiniai kursai, reikalaujantys daugiau medžiagų, gali kainuoti daugiau, o trumpi meno teorijos kursai gali turėti mažesnę kainą.

Daugeliui kūrybingų menų studentų toli gražu neįsivaizduojamas "bado dailininko" stereotipas, kuris turi pelningą karjerą. Dekoratyviojo meno kursų absolventai gali rasti interjero dizainerių, sieninių menininkų vertėjų, muziejų kuratorių, aukcionų organizatorių ir dar daugiau. Šie asmenys taip pat gali siekti karjeros kaip aukštojo mokslo dėstytojai, norėdami perduoti savo meno žinias dar didesniam poveikiui. Dekoratyviniai menininkai dažnai puikiai žiūri į kultūros meno istorikų ir galerijos pagalbininkus. Jie taip pat gali būti tinkami vadovaujančioms pareigoms.

Daugybė mokyklų visame pasaulyje siūlo dekoratyvinių menų kursus. Mokiniai gali naudotis praktine instrukcija klasėje, tačiau mokyklos taip pat gali pasiūlyti internetinius kursus, skirtus didesniam lankstumui. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

5 Rezultatai Dekoratyvinių menų studijos Filter

Glass Art Course

Accademia Riaci
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 - 12 savaitės Spalis 2019 Italija Florence

Apdaila

ITECOM Art Design NICE
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2019 Prancūzija Nice

Dizaineris yra asmuo, kad jūs imtis pertvarkyti erdvę arba vieta gyventi. Ji turėtų būti šalia atviros ir kūrybinio proto. Jo misija yra didinti vietos tapatybę ir pagražinti erdvę.

Stiklo dirbtuvės - pastatas įgūdžiai Išplėstinė stiklo menininko

Kensington and Chelsea College
Universiteto miestelis Ištęstinės 8 - 10 savaitės Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė London

Šis kursas siekiama išplėsti metodus ir plėtoti asmeninę darbą ir vaizdinę tapatybę individualaus konsultavimo ir paramos. Jis tinka tiems, kurie baigė dieninį 3 lygis kursą arba išplėstas priėmimo įgūdžius. Studentai moka už stikle, naudojamas ir studijos mokestį.

Stiklo dirbtuvės

Kensington and Chelsea College
Universiteto miestelis Ištęstinės 8 - 10 savaitės Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė London

Išplėsti savo įgūdžius arba išmokti "lydyto" ir "smuko" krosnis sudaryta stiklo elementus krosnies, taip pat tradicinius metodus vario folijavimu ir vitražo. Visi lygiai laukiami.

Žinoma interjero dizaino ir dekoravimo

International Career Institute
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

ICI suteikia jums galimybę mokytis interjero ir dizaino, patogiai ir greitai. Dar svarbiau, kad jūs išmoksite visus reikiamus įgūdžius, reikalingus tapti sėkmingu šioje srityje, nes mūsų kursas yra sukurtas pripažintų pramonės specialistų.