ACADEMICCOURSES

Palyginti 6 kursus - Dekoratyvinių menų studijos

Kursai yra klasės, skirtos suteikti studentams mokymą konkrečiose studijų srityse. Aukštojo mokslo įstaigos paprastai siūlo klases su aiškiai išdėstytais priėmimo reikalavimais ir kursų trukmę nuo kelių dienų iki kelių mėnesių.

Kas yra dekoratyvinių menų kursai? Dekoratyviojo meno laukas paprastai apima meno kūrinius, kurie yra patrauklūs akims ir skirti tikslui, todėl kursai linkę sutelkti dėmesį į estetiką ir praktines technikas. Klasės gali apimti įvairius dalykus ir temas, įskaitant stiklo meistriškumą, sienų meną, dekoratyvines lentynas, funkcinius daiktus ir gobelenus.

Dekoratyviojo meno studentai dažnai gauna keletą tinkamų įgūdžių, įskaitant problemų sprendimą, estetiką ir akis funkciniam projektui. Problemų sprendimas padeda žmonėms patenkinti praktinius jų meno poreikius, o bendri estetiniai ir funkciniai dizaino įgūdžiai užtikrina grožio ir efektyvumo pusiausvyrą.

Dengiamojo meno kursai priklauso nuo daugelio veiksnių. Praktiniai kursai, reikalaujantys daugiau medžiagų, gali kainuoti daugiau, o trumpi meno teorijos kursai gali turėti mažesnę kainą.

Daugeliui kūrybingų menų studentų toli gražu neįsivaizduojamas "bado dailininko" stereotipas, kuris turi pelningą karjerą. Dekoratyviojo meno kursų absolventai gali rasti interjero dizainerių, sieninių menininkų vertėjų, muziejų kuratorių, aukcionų organizatorių ir dar daugiau. Šie asmenys taip pat gali siekti karjeros kaip aukštojo mokslo dėstytojai, norėdami perduoti savo meno žinias dar didesniam poveikiui. Dekoratyviniai menininkai dažnai puikiai žiūri į kultūros meno istorikų ir galerijos pagalbininkus. Jie taip pat gali būti tinkami vadovaujančioms pareigoms.

Daugybė mokyklų visame pasaulyje siūlo dekoratyvinių menų kursus. Mokiniai gali naudotis praktine instrukcija klasėje, tačiau mokyklos taip pat gali pasiūlyti internetinius kursus, skirtus didesniam lankstumui. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

6 Rezultatai Dekoratyvinių menų studijos Filter

Curso de Construcción Efímera

ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya
Kursai
07 Rgs. 2020
<
Dieninės
<
9 mėnesiai
Ispanų
Universiteto miestelis

El curso de Construcción Efímera te formará en el desarrollo de proyectos de construcción efímera para la industria audiovisual y cinematográfica.

Skaityti daugiau

Žinoma interjero dizaino ir dekoravimo

International Career Institute
Kursai
<
Dieninės
<
Ištęstinės
Anglų
Internetinės

ICI suteikia jums galimybę mokytis interjero ir dizaino, patogiai ir greitai. Dar svarbiau, kad jūs išmoksite visus reikiamus įgūdžius, reikalingus tapti sėkmingu šioje srityj ...

Skaityti daugiau

Apdaila

ITECOM Art Design NICE
Kursai
Rgs. 2020
<
Ištęstinės
<
2 metai
Prancūzų kalba
Universiteto miestelis

Dizaineris yra asmuo, kad jūs imtis pertvarkyti erdvę arba vieta gyventi. Ji turėtų būti šalia atviros ir kūrybinio proto. Jo misija yra didinti vietos tapatybę ir pagražinti ...

Skaityti daugiau

Stiklo dirbtuvės

Kensington and Chelsea College
Kursai
<
Ištęstinės
<
8 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Išplėsti savo įgūdžius arba išmokti "lydyto" ir "smuko" krosnis sudaryta stiklo elementus krosnies, taip pat tradicinius metodus vario folijavimu ir vitražo. Visi lygiai lauki ...

Skaityti daugiau

Accademia Riaci
Kursai
Spal. 2020
<
Ištęstinės
<
2 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Instruktoriai 2 savaitės 4 dienos 6 dienos 8 savaites 12 dienos

Skaityti daugiau

Stiklo dirbtuvės - pastatas įgūdžiai Išplėstinė stiklo menininko

Kensington and Chelsea College
Kursai
<
Ištęstinės
<
8 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Šis kursas siekiama išplėsti metodus ir plėtoti asmeninę darbą ir vaizdinę tapatybę individualaus konsultavimo ir paramos. Jis tinka tiems, kurie baigė dieninį 3 lygis kursą a ...

Skaityti daugiau