Filter
Kursai
Italija Florence Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti kursų - Dekoratyvinių menų studijos - in Florence Italijoje - 2019/2020

Yra šimtai nacionaliniu mastu pripažintų profesinių kvalifikacijų ir mokymo kursus iš pirmaujančių pasaulio švietimo teikėjams. Kurso tikslai ir uždaviniai turėtų būti mokymo metodų ir studento interesų.

 

Dekoratyvinis menų programą, studentai paprastai išmokti vertinti, rasti ir rodyti meno kūrinius, kurie buvo sukurta siekiant būti funkcionalus ar naudinga. Kursai programos gali apimti meno teoriją, kuravimo, vertinimo metodus, dizaino ir meno istoriją.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Florencija yra viena iš tankiausiai mieste Italijoje. Ši vieta yra žinomas dėl savo meno institucijose. Be to, institucijos, pavyzdžiui Florencijos universiteto Menų yra skirta teikti aukštos kokybės meno paremtą išsilavinimą. Šios švietimo įstaigos sutelkti dėmesį į per visą studentų viliojimo.

Prašyti daugiau informacijos apie kursus - Dekoratyvinių menų studijos - in Florence Italijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Dekoratyvinių menų studijos, Florence

Accademia Riaci

... [+]

Kursai - Dekoratyvinių menų studijos - in Florence Italijoje. Instruktoriai 2 savaitės 4 dienos 6 dienos 8 savaites 12 dienos [-]
Italija Florence
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 - 12 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba