Palyginti kursus - Dekoratyvinių menų studijos Italijoje - 2020

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite… Skaityti daugiau

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Dekoratyvios menų kreiptis į projektavimo ir gamybos estetiškai malonus, dar funkcinių, objektus. Iš dekoratyvinių menų elementai dažnai matyti interjero dizaino. Kadangi daiktų, sukurtų per dailės funkcionalūs pobūdžio, šis tyrimo laukas skiriasi nuo dailės, kuri gamina grožį grožį 's labui vieni.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Geriausi kursai - Dekoratyvinių menų studijos Italijoje - 2020

Skaityti mažiau

Accademia Riaci
Florence, Italija

Instruktoriai 2 savaitės 4 dienos 6 dienos 8 savaites 12 dienos

Instruktoriai 2 savaitės 4 dienos 6 dienos 8 savaites 12 dienos -
Kursai
Ištęstinės
2 savaitės
Anglų
Spal. 2020
Universiteto miestelis