Filter
Kursai
Danija Ebeltoft Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi kursai in Ebeltoft Danija 2019

Akademiniai kursai - tai įvairiausių struktūrų bei trukmės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų, susipažinti su juos dominančio dalyko naujausiomis tendencijomis ar tiesiog iš arti nagrinėti tam tikrą discipliną. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingų struktūrų, trukmės bei specialybių kursus.

Danija, oficialiai Danijos Karalystė, yra suvereni valstybė Šiaurės Europoje, esantis į pietvakarius nuo Švedijos, Pietų Norvegijos ir ribojasi su pietų Vokietijoje.

Ebeltoft miesto puošia ypatingą gamtos grožį, kuri leidžia turistams. Jis įsikūręs Region Midtjylland į Jutlandijos pusiasalyje, Skirstoma. Dauguma tai senamiestis iš lopyti akmenimis. Ji turi apie 7000 gyventojų.

Ieškoti kursų in Ebeltoft Danijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Danija
Ebeltoft
Studijų tipas
Tempas
European Film College

8 ½-mėnesių programa ne Europos kino koledže yra galimybė vieta. Galimybę tyrinėti ir plėtoti savo idėjas, savo talentą ir sau. Galimybė rizikuoti ir klysti ir daryti jį ... [+]

8,5 MĖNESIŲ PROGRAMA: Ieškoti įgūdžiai - Atraskite savo balso

8 ½-mėnesių programa ne Europos kino koledže yra galimybė vieta. Galimybę tyrinėti ir plėtoti savo idėjas, savo talentą ir sau. Galimybė rizikuoti ir klysti ir daryti jį saugioje, skatinant ir įkvepiantis aplinkoje. Prisijunkite programą ir gauti galimybę gaminti, gyventi ir kvėpuoti filmą beveik metus. Dirbti ir gyventi tokioje vietoje, kur jūsų kolegos studentai, jūsų mokytojai, filmai jūs matote ir profesionalūs kino kūrėjai, kuriuos atitikti ateis iš visų pasaulio kampelių.

Per 8 ½ mėnesių kino fondas programą gausite galimybę:

Pasinerkite į rankas ant filmų Plėtoti savo specialius kūrybinius gebėjimus pagal specialistų iš kino pramonės rekomendacijas, dirbant Danijos liaudies aukštosios mokyklos tradicija Gauti masinis praktinės patirties kartu su bendrų paskaitų ir atsijos Būkite dalis intensyvaus kino aplinkoje, kur jūs ir jūsų kolegos studentai gamins daugiau nei 170 filmų 34 savaičių, naudojant moderniausias kino įrangą Sužinokite apie visas kino pasaulio aspektus, įskaitant, kaip dirbti realiomis kino įgulų Pradėti tarptautinį tinklą su kolegomis studentais ir filmų kūrėjai iš viso pasaulio ... [-]
Danija Ebeltoft
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
8 - 9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba