ACADEMICCOURSES.LT

Palyginti geriausius kursus - Centrinė Amerika ir Karibai 2019

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Centrinės Amerikos ir Karibų jūros regiono šalys yra daug kultūros, istorijos ir kultūros. Jie didžiuojasi savo senovės istorijos, ir dauguma piliečių didžiuojamės ir džiaugsmą parodyti savo šalį tarptautinėse akis. Unikalus kultūrinis peizažas suteikia viena-of-a-kind susidurti, kad yra neatsiejamas nuo įspūdžių ir patirties jausmas. Centrinė Amerika yra ideali vieta pagrįsti save mėgaudamiesi daugiau nei didžiausių gyvenimo malonumų kelias.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais - Kursai - Centrinė Amerika ir Karibai 2019

Rezultatai Filter

Kursas: Pakrantės ir pakrantės ekspedicijos semestras Kosta Rikoje, Panama

Outward Bound Costa Rica
Universiteto miestelis Dieninės 1 semestras Rugsėjis 2019 Kosta Rika Cartago

Kas yra geriausias būdas ištirti dvi Centrinės Amerikos šalis? Eikite į kryžminę ekspediciją su „ Outward Bound Costa Rica ir važiuokite iš Karibų jūros į Ramiojo vandenyno! Mūsų pakrantės ir pakrantės ekspedicijos semestras yra 85 dienų kursas, kuriame 26 dienų trunka pėsčiomis per slėnius ir sodrus atogrąžų miškus. Jūs turėsite galimybę išvalyti savo ispanų kalbą ir pasinerti į Kosta Rikos tradicijas. Padidinkite savo vadovavimo įgūdžius ir gebėjimus plaustais per sudėtingas ir įkvepiančias plaukimo plaustais keliones. Naršykite nuotolines atogrąžų salas ant baidarės ir sugaukite bangas pasaulinio garso paplūdimiuose.

Kursas: Lauko lyderio semestras Kosta Rikoje

Outward Bound Costa Rica
Universiteto miestelis Dieninės 1 semestras Rugsėjis 2019 Kosta Rika Cartago

Kad tikrai išliktumėte lauke, jums reikia daugiau nei tinkamų įgūdžių. Jūs taip pat turite būti tikras lyderis, turintis esminį mokymą gelbėjimo ir dykumos gydymo srityje. Apie tai ir daugiau sužinosite per įdomų semestrą su „ Outward Bound Costa Rica ! Mokykitės, kad taptumėte lauko profesionalu, padedant jums įgyti reikalingų vadovavimo įgūdžių lauke. Su mūsų „Leadership Semester“, jūs išmoksite vairuoti plaustus žemyn siaubingas upes, organizuoti išgelbėjimą, sukurti belay sistemas, švino grupes per atogrąžų miškus, suteikti dykumos medicininę priežiūrą ir nardyti pasaulinio lygio vietas. Dalyvaukite su vietiniais gyventojais, kurie jus mokys apie išlikimą Kosta Rikos džiunglėse. Programa yra integruota su sertifikavimais, vadovavimo mokymais ir darbo patirtimi, kad galėtumėte tapti kvalifikuotu vadovu ar instruktoriumi. Sėkmingai baigę gausite iki 10 akademinių kreditų.

Internetiniai ispanų kalbos kursai

Tico Lingo
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 valanda Registracija galima Kosta Rika Heredia + 1 daugiau

Dabar naršo ispanų kalbos klasė su " Tico Lingo profesoriaus studija ir mokosi ispanų internete su vietiniu Kosta Rikos ispanišku " Tico Lingo profesoriumi. Nustatykite savo tvarkaraštį ir studijuokite temas, kurios jums labiausiai domina. Užsiregistruokite prieš arba po pamokymo programos ir gaukite 15% nuolaidą internetinėms klasėms!

SIELE egzaminas

Intercultura Costa Rica
Universiteto miestelis Dieninės Registracija galima Kosta Rika Heredia Sámara

Mūsų Heredijos miesto kampelis neseniai tapo oficialiu SIELE egzaminų centru, kuriame studentai gali išbandyti SIELE egzaminą ir iš anksto užsiimti pamokomis, kad atitinkamai pasirengtų. Mūsų akredituoti ispanų kalbos kursai atitinka Bendrąją Europos kalbų orientavimo sistemą (CEFR).

"Spanish PLUS" veiklos kursas

Intercultura Costa Rica
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 12 savaitės Registracija galima Kosta Rika Heredia Sámara + 1 daugiau

Norite išmokti daugiau nei tik ispanų ?! Ar norėtumėte suderinti ispanų kalbos pamokas su savanorišku projektu, privačiomis naršymo ar latino šokio pamokomis ar esate medicinos studentas, norintis daugiau dėmesio skirti medicinos ispanų? Tada tinka vienas iš mūsų toliau nurodytų "Spanish PLUS Activity" parinkčių.

Suaugusiųjų ispanų kalinimo programa

Intercultura Costa Rica
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 16 savaitės Registracija galima Kosta Rika Heredia Sámara + 1 daugiau

Mūsų ispanų panardinimo programa suteikia pilną ispanų panoramavimo galimybę. Mūsų programa yra pagrįsta keturiomis integruotomis dalimis: kasdienėmis klasėmis, kasdieniais kultūriniais renginiais, šeimos nariais šeimose (neprivaloma, bet labai rekomenduojama) ir mūsų "Ispanų tik taisyklė" miesteliu. Tai užtikrina, kad mūsų mokiniai kuo geriau išnaudotų savo ispanų studijas, o mūsų mokyklos patalpose - 100% panardintą aplinką ir patirtį visiems studentams. Sužinokite, kaip iš tikrųjų kalbėti ispaniškai prasmingomis, realiomis situacijomis, su įdomiais ir dinamiškais pamokomis. Klasės sesijos apima veiksmingą ir autentišką mokymosi veiklą, tinkamą visiems mokymosi stiliams, kultūroms ir amžiui.

Paauglių ispanų kalnų vasaros stovykla

Tico Lingo
Universiteto miestelis Dieninės 3 savaitės Vasaris 2020 Kosta Rika Heredia

"Ispanijos stovyklos" stovykla, kurioje derinami intensyvios ispanų kalbos, kasdieninės kultūrinės veiklos ir savaitgalių nuotykių turai, siekia visiškai panardinti studentus Kosta Rikos kultūroje ir bendruomenėje.

Suaugusiųjų ispanų kalbos programos

Tico Lingo
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 16 savaitės Registracija galima Kosta Rika Heredia

Mūsų suaugusiųjų ispanų programos yra skirtos kuo greičiau gauti studentus, kurie kalba apie pokalbį ispaniškai. Mes siūlome įvairias programas, kurių kiekvienas apima ispanų kalbos kursus ir vietos apgyvendinimo namie.

Tarptautinė bendruomenė - remiantis tyrimų

FSD - Foundation for Sustainable Development
Universiteto miestelis Dieninės 9 - 52 savaitės Rugsėjis 2019 Bolivija Cochabamba Uganda Kampala Kenija Nairobi Argentina Buenos Aires Indija Udaipur Nikaragva Managua + 10 daugiau

FSD tyrimų stažuotės dalyviams suteikti galimybių bendrauti su FSD bendruomenės partneriais tiriant vietos problemas ir plėtoti galimus sprendimus. Su bendruomeninę dalyvaujamosios tyrimų, mokslinių tyrimų klausimas apibrėžtas ir išvados analizuojamas kartu su bendruomene.

Tarptautinė plėtros atotrūkis metus

FSD - Foundation for Sustainable Development
Universiteto miestelis Dieninės 9 - 56 savaitės Rugsėjis 2019 Bolivija Cochabamba Uganda Kampala Kenija Nairobi Argentina Buenos Aires Indija Udaipur Nikaragva Managua + 10 daugiau

FSD Gap Year programa yra intensyvus, svaiginančius programa anksto kolegijų studentų (17+) ieško įgyti tarptautinės plėtros mokymą bei patirtį. Tai jaudinantis būdas tyrinėti ir mokytis prieš pradedant kolegijoje.

Tarptautinė plėtros mokymai ir stažuotės

FSD - Foundation for Sustainable Development
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2019 Bolivija Cochabamba Uganda Kampala Kenija Nairobi Argentina Buenos Aires Indija Udaipur Nikaragva Managua + 9 daugiau

FSD Tarptautiniai plėtros Stažuotės yra studentams ir jauniems specialistams įgyti praktinės patirties tvaraus vystymosi ir įžvalga į kitas kultūras, kad galima gauti tik per dalyvaudami darbo dėl to, galimybė.

Ilisa kalba institucija - Žiemos programa

ILISA Language School
Universiteto miestelis Dieninės 2 - 3 savaitės Registracija galima Kosta Rika San Pedro

Ispanų savo karjeroje - ilisa kalbų mokykla Kosta Rika

ILISA Language School
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Registracija galima Kosta Rika San Pedro

Daugelį ILISA studentų, ispanų įgūdžiai yra jų dabartinio ar būsimo darbo būtinybė. Jums, kalbos mokymas yra jūsų darbo įgūdžių investicija. Keletas ILISA programų gali būti pritaikytos, kad atitiktų jūsų poreikius, siekiant užtikrinti jums bus geriau pasirengę už vis dvikalbio darbo iššūkius.

Savanoris Kosta Rika su ilisa

ILISA Language School
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 12 savaitės Registracija galima Kosta Rika San Pedro

Mūsų savanorių programa orientuota teikti asmenims su praktinės patirties; vadinasi, vaidina svarbų vaidmenį kuriant savo karjeros kelią. Savanoriai bus įtraukti į veiklą, kuri reaguoti į nustatytą bendruomenės poreikius siekiant didinti informuotumą apie esamas problemas. Studentas galės kurti jo ar jos analitinius gebėjimus, socialinius įgūdžius ir etikos atsakomybė.

Iš viso ispanų pakrovimas - vienas ant vienos instrukcijos

ILISA Language School
Universiteto miestelis Dieninės Registracija galima Kosta Rika San Pedro

LISA Instituto de Idiomas siūlo vienas su vienu "konsultavimo sesijas idealiai tinka asmenims su labai specializuotos kalbos poreikius. Mes teikiame privačias pamokas 2, 4, 3 ar 6 valandas per dieną. Ši programa yra prieinama kiekvienam lygyje ir taip tą patį grafiką, kaip grupės 4 ir grupės 4 Plus programas.