ACADEMICCOURSES.LT

Ieškoti 48 Geriausias kursų Brazilijoje - 2019

Brazilija - tai ideali vieta studijomis, kurią kasmet pasirenka vis daugiau viso pasaulio studentų. Būtent ši šalis studentams gali pasiūlyti ne tik itin aukštos kokybės aukštojo mokslo programų. Studijas Brazilijoje pasirinkę studentai gali mėgautis ypatingai turtinga kultūra, kvapą gniaužiančia gamta bei dinamiškų miestų gyvenimu. Be to, kursus šioje šalyje pabaigusiems specialistams taip pat atsiveria ir daugybė ne tik tolimesnių akademinių studijų, bet ir profesinės karjeros galimybių.

Kursai Brazilija apima platų temų spektrą į įvairių pramonės šakų ir gali būti imtasi kaip konkretaus universiteto studijų programą, atskirai ant kiek reikia pagrindu arba iš akademinės institucijos. Brazilijos universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos paprastai į savo akademines programas įtraukia teorines paskaitas bei praktinį darbą. Tad būtent jas pasirinkę studentai iš tiesų įgyja tvirtą ir gana visapusišką išsilavinimą. Be to, Brazilijos universitetai dažnai pasitelkia įvairiausias technologijas, kurios studentams padeda įgyti praktikoje lengviau pritaikomą išsilavinimą. Priklausomai nuo studenų norų, poreikių, galimybių bei interesų jie gali rinktis tokias akademines studijų programas kaip rinkodara, vadyba, tvarumas, organizacijų plėtra ir t.t.

Tad jeigu susidomėjote būtent Brazilijos aukštųjų mokyklų siūlomais akademiniais kursais, kviečiame peržvelkti žemiau pateiktus akademinių kursų pavyzdžius.

Rezultatai Filter

Specializacija filmų redagavime

Escola Britânica de Artes Criativas
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Susisiekti su mokykla Brazilija Pinheiros

Kursų programa siekiama formuoti tikrus redaktorius, o ne tik redaguoti programinės įrangos operatorius. Idealiai tinka specialistams, kurie jau dirba audiovizualiniame sektoriuje, ir turi gilinti savo žinias ir įgūdžius, arba studentams, besidomintiems aukštos kokybės mokymu ir baigusiais korelato srities studijas.

Kurso baldų dizainas

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Rugsėjis 2019 Brazilija Rio de Janeiro

Pastaraisiais metais Brazilijos pramonė pradėjo gaminti nacionalinei rinkai tinkamus baldus, suprasdama, kad konkuruoti užsienyje būtina turėti savo tapatybę.

OneYear Travel in Jewelry Design

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo
Universiteto miestelis Dieninės 184 valandos Spalis 2019 Brazilija São Paulo

Juvelyrika: Dizainas

Kursai žemės ūkio mokslai

Universidade Estadual Paulista (UNESP)
Universiteto miestelis Dieninės Susisiekti su mokykla Brazilija São Paulo

Brazilija yra viena iš didžiausių grūdų ir mėsos, gaminančių pasaulio šalių. Taigi, disciplinų siūlomų siekiama sudominti mokinius keliais aspektais, susijusiais su tvaria žemės ūkio ir gyvulininkystės produkcijos gamybos tropikuose

Design gráfico

Miami Ad School - São Paulo
Universiteto miestelis Dieninės 2 metai Susisiekti su mokykla Brazilija São Paulo

O que a Miami/ESPM pode fazer por você? Montamos um currículo que reúne os fundamentos do design gráfico com novas disciplinas (user experience, motion e digital) e o pensamento criativo.

Universiteto patirties programa Brazilijoje

Via Mundo
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 5 - 10 mėnesiai Susisiekti su mokykla Brazilija São Luís + 1 daugiau

Universiteto patirties programa suteikia jums galimybę išgyventi universitetą Brazilijoje vienam semestrui arba per visus mokslo metus.

kursai - Brazilijos verslo

UniEVANGÉLICA
Universiteto miestelis Dieninės 3 savaitės Kovas 2020 Brazilija Ipameri

TIKSLAI.Suteikti studentams bendrą požiūrį į verslo Brazilijoje, capacitating juos inicijuoti ten veiklą, arba tiems, kurie jau sukūrė savo verslą, gali

Tarptautinės vadybos ir lyderystės - jiems

International Business School Americas
Universiteto miestelis Dieninės Susisiekti su mokykla Italija Altavilla Vicentina Brazilija São Paulo + 1 daugiau

Kurti esminių įgūdžių, valdymo ir sukurti verslo pirmautų nesvarbu plotas dalyvis dalyvauja. Tai leidžia dalyvį vadovauti valdymo pranešimus ir žmones, ir taip pagerinti valdymo procesus su tarptautine nuomone.

Įvadas Dizaino projektavimas tvarumui

Gaia Education
Internetinės Ištęstinės 12 - 15 valandos Registracija galima Jungtinė Karalystė Forres Kanada Shawnigan Lake Tailandas Prachuap Khiri Khan Brazilija Rio de Janeiro + 6 daugiau

Pasauliniai ekspertai pataria, kad žmogiškumas būtų sustiprintas siekiant tvarumo, mums reikia iš naujo suplanuoti viską, nuo mūsų namų iki mūsų maisto, energetikos, transporto ir ekonomikos sistemų. Ši transformacija turi vykti didžiuliu mastu ir atsižvelgti į žmones, planetą ir pragyvenimo šaltinius, kad būtų pasiektas visuotinis balansas, nes nuolankiai siekiame pertvarkyti žmogaus buvimą Žemėje.

Aukštųjų mokyklų techninę administravimo

Escola de Formação Gerencial Sebrae - EFG
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Kovas 2020 Brazilija Belo Horizonte

Tai vidutinio + techninio mokymo vadybos mokykla, sutelkiant dėmesį į verslumo ir vadybos, kuri rengia studentus imtis savo ateitį.

Verslumo centras ir internacionalizavimas

Ibmec
Universiteto miestelis Kovas 2020 Brazilija Rio de Janeiro

Verslininkystės ir internacionalizacija centras yra ląstelių ir projektus, suteikti studentams Ibmec aplinką naudotis savo įgūdžius ir gebėjimus, laisvės ir autonomijos rinkinys.

Portugalų kalbos mokymas užsieniečiams

Olinda School
Universiteto miestelis Dieninės Registracija galima Brazilija Olinda

Mes siūlome reguliariai kursus Portugalijos kalbos mokymas užsieniečiams tiek grupės, tiek privačias pamokas pradedantiesiems, tarpinių ir pažangiosios studentams. Norėdami gauti geriausią mokymosi patirtį, grupė kursai neviršija 6 žmonių per klasėje, ir kiekviena klasė atitinka nuo pirmadienio iki penktadienio.

Tarptautiniai kursai: kalbos, kultūros ir Brazilijos socialinis ir ekonominis kontekstas

Unisul
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės Kovas 2020 Brazilija Florianópolis

Dalykai, kad dalį Extension kursas Kalbos, kultūros ir Brazilijos socialiniame ekonominiame kontekste. Objekto temos skirtis nuo Brazilijos šių dienų ir universaliųjų reikalus. Aiškus ekonominės globalizacijos scenarijai aptarti klausimai; Taip pat tvarumo turizmo scenarijus; žmonija ir jos biologinis, socialinis ir kultūrinis aspektas; daugiakultūriškumas ir kultūrinis tapatumas; vartoti ir vartotojai ...

Portugalų kalba ir kultūra

Dialogo - study in Brazil
Universiteto miestelis Ištęstinės 1 - 24 savaitės Registracija galima Brazilija Salvador

Pagrindinis tikslas, žinoma, yra, kad studentai pasiekti gerų bendravimo įgūdžių portugališkai, sėkmė. Tai reiškia, kad ne tik bus mokomi gramatiką ir žodyną, bet ir klausymo, skaitymo, rašymo ir žodinės gamyba, nesvarbu ar formalių ar šnekamosios kalbos kontekstuose. Įvadas į Brazilijos gyvenimo būdą, papročius ir socialinių papročių, politikos ir kultūros yra taip pat svarbi dalis iš ...

Design gráfico

Miami Ad School - Rio de Janeiro
Universiteto miestelis Dieninės 2 metai Susisiekti su mokykla Brazilija Rio de Janeiro

Na Miami Ad School/ESPM, o aluno aprende a ter um olhar de designer gráfico, e o mais importante: aprende que não existe nada sem uma boa ideia. Para isso, montamos um currículo que reúne os fundamentos do design gráfico com novas disciplinas (user experience, motion e digital) e o pensamento criativo.