Filter
Kursai
Brazilija Salvador Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi kursai jungtinėse Amerikos Salvador Brazilija 2019

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Brazilija siūlo aukštąjį išsilavinimą, kuris yra iš dalies finansuojamas tiems studentams, kurie norėtų tęsti aukštesnįjį išsilavinimą. Jie turi būti nuo 18 iki 35 metų. Ši aukštojo mokslo sistema leidžia studentams mokytis praktinių įgūdžių, kurie padėtų spręsti 21-ojo amžiaus iššūkius.

Šis miestas turi keletą kalbų mokyklų, kad abi vietiniai ir užsieniečiai dalyvauti studijų efektyviai. Vienas nori iš anksto savo mokslus gali stoti į įvairių pagrindinių institucijų, tokių kaip federalinis universitetas Bahia Salvador universiteto ir Katalikų universitetas Salvadoras.

Ieškoti kursų jungtinėse Amerikos Salvador Brazilijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Dialogo - study in Brazil

Pagrindinis tikslas, žinoma, yra, kad studentai pasiekti gerų bendravimo įgūdžių portugališkai, sėkmė. Tai reiškia, kad ne tik bus mokomi gramatiką ir žodyną, bet ir klau ... [+]

Pagrindinis tikslas, žinoma, yra, kad studentai pasiekti gerų bendravimo įgūdžių portugališkai, sėkmė. Tai reiškia, kad ne tik bus mokomi gramatiką ir žodyną, bet ir klausymo, skaitymo, rašymo ir žodinės gamyba, nesvarbu ar formalių ar šnekamosios kalbos kontekstuose. Įvadas į Brazilijos gyvenimo būdą, papročius ir socialinių papročių, politikos ir kultūros yra taip pat svarbi dalis pamokų.

Klasės yra skirstomos taip: gramatines struktūras (25%), supratimas ir raštu (25%), supratimas ir žodžiu (30%) ir techninę žodynas (20%). Ši veislė daro dinamiškiausia ir linksmas pamokas, taip pat yra veiksmingas būdas gerinti ir kalbos įgūdžius.

Pamokos visada vyksta portugalų, nors visi mokytojai gebėtų anglų ir kitomis kalbomis. Mokinių pasiekimai yra vertinami pagal klasėje stebėjimu, kaip jie sugeba pagaminti ir suprasti tikslinę kalbą, taip pat savo įsipareigojimą mokytis ir pamokas. ... [-]

Brazilija Salvador
Registracija galima
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
1 - 24 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba