Filter
Kursai
Brazilija São Luís Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi kursai jungtinėse Amerikos São Luís Brazilija 2019

Yra šimtai nacionaliniu mastu pripažintų profesinių kvalifikacijų ir mokymo kursus iš pirmaujančių pasaulio švietimo teikėjams. Kurso tikslai ir uždaviniai turėtų būti mokymo metodų ir studento interesų.

Brazilija šiuo metu yra tarp 20 geriausiai pasirodžiusių šalių pagal ekonomikos dėl jų neįvykdyti rezultatus orientuotą aukštojo mokslo mokymuisi. Nėra daug kalbos barjeras, nes dauguma kursų yra siūlomi portugalų kalba.Brazilija turi 50 valstybės ir 80 privačių universitetų

Ieškoti kursų jungtinėse Amerikos São Luís Brazilijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Via Mundo

Mokytis ir mokytis Portuguese, kur ji yra geriausiai kalbėjo Brazilijoje: São Luís padaryti Maranhão. ... [+]

Kas?

Mokytis ir mokytis Portuguese, kur ji yra geriausiai kalbėjo Brazilijoje: São Luís padaryti Maranhão.

Trukmė ir programa Datos

Mūsų kursai yra sutelktas į jūsų poreikius. Jūs galite pasirinkti, kaip ilgai jūs norite studijuoti iš 2 iki 48 savaičių minimumo.

Kodėl?

Remiantis skaičiavimais, UNESCO, portugalų yra vienas iš sparčiausiai augančių kalbomis.

Lotynų Amerikoje, Brazilijoje yra pagrindinė prekybos partnerė daugumai šalių. Keletas mūsų studentai rado darbo vietas ir karjeros galimybes, atsižvelgiant į jų žinias apie portugalų.

Kas tai yra?

Norint prisijungti prie portugalų kalbos programa, turite būti bent 16 metų amžiaus. Žinios portugalų nereikia.... [-]

Brazilija São Luís
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Brazil)
Dieninės
Ištęstinės
2 - 48 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Via Mundo

2001 m. Pradėta Vidurinės mokyklos programa Brazilijoje ("Programa de Ensino Médio no Brasil") siūlo jauniems studentams iš viso pasaulio galimybę pasimėgauti y ... [+]

Ką?

2001 m. Pradėta Vidurinės mokyklos programa Brazilijoje ("Programa de Ensino Médio no Brasil") siūlo jauniems studentams iš viso pasaulio galimybę pasimėgauti ypatinga kultūrinės mainų patirtimi Brazilijoje.

Trukmė ir programos pradžia

Galite pasirinkti studijuoti Brazilijoje vienam semestrui (3 mėnesiai), vienam semestrui (5 mėnesiams) arba vienai studijų metams (10 mėnesių). Galite pradėti savo programą sausio viduryje ar pabaigoje ar liepos pabaigoje. Brazilijos akademiniai metai prasideda sausio mėn. Viduryje ir baigiasi lapkričio / gruodžio pradžioje, o šventės - liepos ir gruodžio / sausio mėn.

Kodėl?

Studijuosite draugiškoje mokyklos atmosferoje, gyvensite su vietos priimančiosios šeimos nariais, išmokysite portugalus, suteiksite draugų visą gyvenimą ir pagerinsite skirtingos kultūros pagarbą ir dėkingumą. Jums patiks lengvai vykstantis Brazilijos gyvenimo būdas ir sužinosite, kaip paprasta susikurti draugus, tuo tarpu jūs augate labiau subrendęs ir suvokiate naujas perspektyvas apie pasaulį.... [-]

Brazilija São Luís
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Brazil)
Dieninės
Ištęstinės
3 - 10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Via Mundo

Universiteto patirties programa suteikia jums galimybę išgyventi universitetą Brazilijoje vienam semestrui arba per visus mokslo metus. ... [+]

Ką?

Universiteto patirties programa suteikia jums galimybę išgyventi universitetą Brazilijoje vienam semestrui arba per visus mokslo metus.

Jūs tapiate studentų lankytoją ir, be studijų jūsų pasirinktame kursuose, jums bus pasiūlyta portugalų kalba per pirmąjį programos semestrą.

Trukmė ir programos pradžia

Galite pasirinkti studijuoti Brazilijoje vienam semestrui (5 mėnesiams) arba vienai studijų metams (10 mėnesių). Galite pradėti savo programą sausio viduryje ar pabaigoje ar liepos pabaigoje (tiek semestro, tiek metų programos).

Brazilijos akademiniai metai prasideda sausio viduryje / pabaigoje ir baigiasi lapkričio / gruodžio pradžioje, o liepos ir gruodžio / sausio mėnesiais. Kursai paprastai atveria naujas grupes kas pusmetį.... [-]

Brazilija São Luís
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Brazil)
Dieninės
Ištęstinės
5 - 10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba