ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai in Goiás Brazilija 2019

Kursas remiasi į specializuotą studijų programą. Ji paprastai vyksta universitete, bet gali būti pristatomi internete. Kursai yra populiarus tiems, kurie nori gauti konkrečių žinių vienam pacientui.

Kai kurie iš geriausių universitetų Lotynų Amerikoje yra įsikūrusi Brazilijoje, šalies, kuri turi daugiau nei 2000 aukštojo mokslo institucijas. Universitetai Brazilijoje galima suskirstyti į šias klasifikacijas: Federalinė vyriausybė valdo universitetus, Valstybės Vyriausybės kontroliuojamose universitetais savivaldybės valdomų universitetų ir privačių universitetų.

Įsikūręs centrinėje Brazilijoje, ši valstybė tarnauja studentų iš visos šalies. Į aukštojo mokslo institucijų, tokių kaip Universidade Federal de São Paulo davė pastebimų specialistus šalyje.

Ieškoti kursų in Goiás Brazilijoje 2019

Rezultatai Filter

kursai - Brazilijos verslo

UniEVANGÉLICA
Universiteto miestelis Dieninės 3 savaitės Kovas 2020 Brazilija Ipameri

TIKSLAI.Suteikti studentams bendrą požiūrį į verslo Brazilijoje, capacitating juos inicijuoti ten veiklą, arba tiems, kurie jau sukūrė savo verslą, gali

Brazilijos architektūra - struktūrinė analizė žymių pastatų

UniEVANGÉLICA
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Kovas 2020 Brazilija Ipameri

TIKSLAI: parodyti svarbiausius pastatus Brazilijos architektūros

Žinoma - aplinkos istorija ir gamta Brazilijoje

UniEVANGÉLICA
Universiteto miestelis 3 savaitės Kovas 2020 Brazilija Ipameri

Tuo modulio pabaigoje, studentai turėtų gebėti: Suprasti gamtos ir visuomenės klausimais vaidmenį formuojant Brazilijos istorija. Įgijo pagrindinių žinių apie skirtingas