ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai jungtinėse Amerikos Florianópolis Brazilija 2019

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Kai kurie iš geriausių universitetų Lotynų Amerikoje yra įsikūrusi Brazilijoje, šalies, kuri turi daugiau nei 2000 aukštojo mokslo institucijas. Universitetai Brazilijoje galima suskirstyti į šias klasifikacijas: Federalinė vyriausybė valdo universitetus, Valstybės Vyriausybės kontroliuojamose universitetais savivaldybės valdomų universitetų ir privačių universitetų.

Aukštojo mokslo institucijos šiame mieste buvo žinoma tobulėti pat. Įvairūs kolegijose ir universitetuose, pavyzdžiui, Universidade Federacinės de Santa Catană yra visuotinai pripažinta gaminti puikių specialistų.

Ieškoti kursų jungtinėse Amerikos Florianópolis Brazilijoje 2019

Rezultatai Filter

Tarptautiniai kursai: kalbos, kultūros ir Brazilijos socialinis ir ekonominis kontekstas

Unisul
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės Kovas 2020 Brazilija Florianópolis

Dalykai, kad dalį Extension kursas Kalbos, kultūros ir Brazilijos socialiniame ekonominiame kontekste. Objekto temos skirtis nuo Brazilijos šių dienų ir universaliųjų reikalus. Aiškus ekonominės globalizacijos scenarijai aptarti klausimai; Taip pat tvarumo turizmo scenarijus; žmonija ir jos biologinis, socialinis ir kultūrinis aspektas; daugiakultūriškumas ir kultūrinis tapatumas; vartoti ir vartotojai ...

Individualų programas: Portugalų kalba ir Brazilijos kultūra užsieniečiams

Unisul
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės Kovas 2020 Brazilija Florianópolis + 1 daugiau

Programos specialiai sukurta užsienio universitetuose, sutelkiant dėmesį į įvairių sričių mokymo, pagal į pasirinktą kiekviena institucija, įskaitant portugalų kalba ir Brazilijos kultūros studijų, pažintinės pramogų ir išvykas projektą.

Portugalijos ir Brazilijos kultūra užsieniečiams

Unisul
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės Kovas 2020 Brazilija Florianópolis

Portugalijos kalbos kursai ir Brazilijos kultūros užsieniečiams (CLPCB) iš Unisul sveikina studentus, besidominčius mokymosi Portuguese kaip antrosios kalbos, o taip pat daugiau sužinoti apie Brazilijos kultūrą, ypač Santa Catarina ir jos gamtos ir regioninę įvairovę gražuolių žinoti. ..