ACADEMICCOURSES.LT

Ieškoti 4 geriausius kursų Bolivijoje - 2019

Kursas remiasi į specializuotą studijų programą. Ji paprastai vyksta universitete, bet gali būti pristatomi internete. Kursai yra populiarus tiems, kurie nori gauti konkrečių žinių vienam pacientui.

Įsikūręs tarp Andų kalnų ir Amazonės upės Pietų Amerikoje, Bolivija yra stebėtinai tvirtas aukštojo mokslo sistemą, apimančią vienas iš seniausių universitetų Vakarų pusrutulyje. Pastaraisiais metais Vyriausybė priėmė teisės aktus, siekiant pagerinti ir standartizuoti apmokymo kokybę universitetuose.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais - Geriausi kursai Bolivijoje - 2019

Rezultatai Filter

Ispanų kalbos pakrovimas

FSD - Foundation for Sustainable Development
Universiteto miestelis Dieninės 9 - 52 savaitės Rugsėjis 2019 Bolivija Cochabamba

Su kalba Immersion programą, stažuotojai gali padidinti savo kalbos įgūdžius prieš ir jų tarptautinės plėtros srityje darbo metu.

Tarptautinė bendruomenė - remiantis tyrimų

FSD - Foundation for Sustainable Development
Universiteto miestelis Dieninės 9 - 52 savaitės Rugsėjis 2019 Bolivija Cochabamba Uganda Kampala Kenija Nairobi Argentina Buenos Aires Indija Udaipur Nikaragva Managua + 10 daugiau

FSD tyrimų stažuotės dalyviams suteikti galimybių bendrauti su FSD bendruomenės partneriais tiriant vietos problemas ir plėtoti galimus sprendimus. Su bendruomeninę dalyvaujamosios tyrimų, mokslinių tyrimų klausimas apibrėžtas ir išvados analizuojamas kartu su bendruomene.

Tarptautinė plėtros atotrūkis metus

FSD - Foundation for Sustainable Development
Universiteto miestelis Dieninės 9 - 56 savaitės Rugsėjis 2019 Bolivija Cochabamba Uganda Kampala Kenija Nairobi Argentina Buenos Aires Indija Udaipur Nikaragva Managua + 10 daugiau

FSD Gap Year programa yra intensyvus, svaiginančius programa anksto kolegijų studentų (17+) ieško įgyti tarptautinės plėtros mokymą bei patirtį. Tai jaudinantis būdas tyrinėti ir mokytis prieš pradedant kolegijoje.

Tarptautinė plėtros mokymai ir stažuotės

FSD - Foundation for Sustainable Development
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2019 Bolivija Cochabamba Uganda Kampala Kenija Nairobi Argentina Buenos Aires Indija Udaipur Nikaragva Managua + 9 daugiau

FSD Tarptautiniai plėtros Stažuotės yra studentams ir jauniems specialistams įgyti praktinės patirties tvaraus vystymosi ir įžvalga į kitas kultūras, kad galima gauti tik per dalyvaudami darbo dėl to, galimybė.