Filter
Kursai
Centrinė Amerika ir Karibai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti kursų - Biologija - Centrinė Amerika ir Karibai - 2019/2020

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Biologijos tyrimas leidžia žmogui suprasti patį gyvenimą, kaip ji vystosi ir ką vairuoti biologinę kaitą šioje žemėje. Meistras 's biologijos suteiks jums įgūdžių, reikalingų užduoti klausimus, atlikti plačią mokslinių tyrimų ir daryti išvadas apie gyvenimą ir kaip jis gyvena.

Centrinė Amerika yra Šiaurės Amerikos regionas yra tarp pietinės sienos Meksikos ir šiaurės vakarų siena Kolumbija, Pietų Amerikoje. Jis susideda iš Belizo, Gvatemalos, Hondūro, Salvadoro, Nikaragva, Kosta Rika ir Panama.

Peržiūrėti visus kursus - Biologija - Centrinė Amerika ir Karibai - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Biologija, Centrinė Amerika ir Karibai

VERITAS

Šio kurso tikslas - pabrėžti jūrų biologijos išsaugojimo svarbą valdant Kosta Rikos Elasmobranch'o rūšis (ryklius ir spindulius), akcentuojant pastangas išsaugoti pastang ... [+]

ApžvalgaKalba: AnglųTerminai: Trumpalaikis, Vasaros IKreditas: 6

Šio kurso tikslas - pabrėžti jūrų biologijos išsaugojimo svarbą valdant Kosta Rikos Elasmobranch'o rūšis (ryklius ir spindulius), akcentuojant pastangas išsaugoti pastangas Velykų atogrąžų Ramiojo vandenyno regione (ETP). ETP jūrų ekosistemos sudaro pagrindinį ryklių ir spindulių rūšių, turinčių didelį komercinį interesą, šaltinį, kad būtų patenkintas žmonių poreikis nacionaliniam ir tarptautiniam maistui.

Tačiau daugelio ryklių ir spindulių rūšių grėsmę kelia netvari žmogaus veikla, pvz., Peržvejojimas ir buveinių naikinimas. Mes sukursime kritinį supratimą apie išsaugojimo biologiją, pabrėždami bendrą skirtingos biologinės įvairovės lygio koncepciją ir įvairius metodus, naudojamus išsaugojimo genetikoje, kad dokumentuotų ryklių ir spindulių biologinę įvairovę ir ryšį. Studentai bus supažindinti su įvairiomis praktinėmis veiklomis, apsilankę Kosta Rikos Ramiojo vandenyno pakrantėje esančiose lauko stotyse ir gamtos laboratorijose, paskaita ir praktinė veikla Molekulinės biologijos laboratorijoje (BIOMOL) Universidad VERITAS .... [-]

Kosta Rika San José
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VERITAS

Šis kursas supažindina su pagrindinėmis okeanografijos, jūrų geologijos, jūrų ekologijos ir jūrų biologijos sąvokomis, akcentuojant rūšių sąveiką tarp rūšių ir jų aplinko ... [+]

ApžvalgaKalba: AnglųTerminai: Žiemos / J-terminas, Trumpalaikis, dKreditas: 6

Vandenynai buvo sukurti nuo 4400 iki 3500 milijonų metų, o jie užima apie 71% Žemės paviršiaus. Atogrąžų jūrose yra didžiausia vandenynų ekosistema ir rūšių įvairovė.

Šis kursas supažindina su pagrindinėmis okeanografijos, jūrų geologijos, jūrų ekologijos ir jūrų biologijos sąvokomis, akcentuojant rūšių sąveiką tarp rūšių ir jų aplinkos bei tarp ekosistemų. Jame taip pat pateikiama informacija apie gamtos ir žmogaus poveikį aplinkai ir ekosistemų naudingumą, valdymą ir išsaugojimą.

Kursas turi internetinį komponentą ir lauko darbų komponentą.

[-]
Kosta Rika San José
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba