Filter
Kursai
Jungtinė Karalystė Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Bendrosios studijos Jungtinėje Karalystėje - 2019

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Paprastai studentų ir bakalauro laipsnį siūlomos bendrojo lavinimo programos gali būti idealios studentams, kurie yra įbauginti ar tiesiog nežino, kad jų pagrindinis dėmesys skiriamas. Bendrosios studijų programos dažnai yra susijusios su įvairiomis sritimis: nuo meno ir humanitarinių mokslų iki verslo ir mokslo.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Geriausi kursai - Bendrosios studijos Jungtinėje Karalystėje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Bendrosios studijos, Jungtinė Karalystė

IES Abroad

... [+]

Yra kažkas nenugalimas apie Londoną. Gal tai taikikliai kaip Big Ben ar Tower Bridge, kuris jau jaučiasi susipažinę. Arba tarptautinio pobūdžio, kad yra akivaizdu, kiekvienoje kaimynystėje, kur gyventi ir darbo žmonių, įvairių kultūrinių, etninių, socialinių ir ekonominių sluoksnių kartu. Kokia ji yra, kad parengė tave į Londoną, nereikia ieškoti atgal dabar-Londonas laukia!

Šią vasarą Londone mokykitės ir mokykitės kaip vietinis studentas, kai užsiregistruosite ir mokysitės visame pasaulyje žinomame universiteto koledže Londone (UCL). Nuo socialinių mokslų iki sveikatos, mokslo ir kt. Kažkas yra visiems UCL.

Akademikai

... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IES Abroad

Mūsų programa suteikia jums galimybę tiesiogiai užsiregistruoti Šv. Kotrynos koledže, vienoje iš 38 savivaldos kolegijų, kurie kartu sudaro Oksfordo universitetą. Pagal 2 ... [+]

Apžvalga

Įsivaizduokite save sėdėdamas klasėje, klausydamiesi savo profesoriaus, skaitančio pasakojimus apie Šekspyro pjeses ar Winstono Churchillio politiką. Bet tu negyveni savo gimnazijoje - tu mokosi Anglijoje, kur gyveno šie garsūs žmonės. Tai yra jūsų galimybė mokytis viename iš labiausiai žinomų pasaulio universitetų: Oksfordo universitete.

Mūsų programa suteikia jums galimybę tiesiogiai užsiregistruoti Šv. Kotrynos koledže, vienoje iš 38 savivaldos kolegijų, kurie kartu sudaro Oksfordo universitetą. Pagal 2013 m. Oksfordo universitetas yra laikomas 4 geriausiu universitetu pasaulyje pagal "Times Higher Education".

Moksleiviai viename iš seniausių pasaulio universitetų čia egzistavo tam tikru pavidalu jau nuo 1096 m. Šiandien "Oxford" studentų skaičius yra daugiau nei 21 000, o studentų organizacijoje yra daugiau nei 140 tautybių. žinoma mokymosi vieta ir tradicija. Oksfordo universiteto studentų asociacija yra skirtinga, taip pat jos dėstytojai - apie 40% universiteto akademinio personalo yra kitų šalių piliečiai, išskyrus Jungtinę Karalystę.... [-]

Jungtinė Karalystė Oxford
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba