Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 54 kursus - Bendrosios studijos

Akademinis kursas skirtingiems tikslams skiriamas skirtingiems studentams. Kai kurie kursai gali būti trumpi, įvadiniai tam tikros srities paaiškinimai, o kiti gali būti išsamesni. Kursai gali būti mokomi internete ar klasėje per keletą savaičių ar mėnesių.

Kas yra bendrųjų studijų kursas? "Bendra" priklauso nuo institucijos. Mokykloje, kurioje daugiausia dėmesio skiriama dailės sritims, bendrojo lavinimo kursuose dažniausiai bus meninės temos, o technikos mokykloje šis kursas gali būti daugiausia mokslinis. Bendrasis studijų kursas taip pat gali būti įvadas į sritį, pavyzdžiui, kursas, orientuotas į logiką ir Sokrato metodą kaip filosofijos tyrimo pirmtakas. Kiti kursai gali padėti panaikinti atotrūkį tarp dviejų sričių.

Bendrojo lavinimo kursuose įgyti įgūdžiai skiriasi, žinoma, tačiau kai kurie iš jų apima organizavimą, skaitymo supratimą ir bendravimą. Organizacija padeda jums būti veiksminga, o skaitant supratimą ir bendravimą, naudinga kreipiantis dėl darbo ar pasirašant sutartį.

Vieno kurso kaina paprastai priklauso nuo to, kokia mokykla lankotės. Išlaidos taip pat gali skirtis priklausomai nuo bendrosios studijų programos trukmės ir nuo to, ar ji yra internete, ar klasėje.

Kadangi bendrieji studijų kursai yra tokie įvairūs, su šiuo kursu susijusios darbo galimybės taip pat gali labai skirtis. Kaip laipsnio ar pažymėjimo dalis, šis kursas gali būti pradinio lygio pozicijas pramonėje, pardavime, finansų, švietimo ar meno srityse. Kai kurie darbo pavadinimai, kuriuos galite ieškoti, yra pardavimų asociacija, bankininkė, dėstytoja ir kepėjas, priklausomai nuo to, kokio laipsnio ar pažymėjimo jūs siekiate.

Bendrojo lavinimo kursai yra prieinami visame pasaulyje daugelyje skirtingų mokyklų. Kai kurie miesteliai siūlo internetinius kursus ir nuotolinio mokymosi galimybes. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

54 Rezultatai Bendrosios studijos

Toronto School of Management

Toronto School of Management „ACCA“ gavo „Silver Learning Partner“ statusą. „Silver Learning Partner“ patvirtinimas suteikia mums pripažinimą kaip ACCA mokymosi teikėją K ... [+]

ACCA egzamino parengiamasis kursas

Toronto School of Management „ACCA“ gavo „Silver Learning Partner“ statusą. „Silver Learning Partner“ patvirtinimas suteikia mums pripažinimą kaip ACCA mokymosi teikėją Kanadoje. „Silver Learning Partner“ programa buvo sukurta kaip Pathway skirtas „Gold Approved Learning Partner“. Mėgaukitės 5% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visą mokestį už mokslą.

Šis kursas skirtingai moko ACCA, suteikiant jums daugiau studijų valandų ir pridedant vertę su pagrindiniais moduliais. Jūs gausite naudos iš:

Daugiau kokybės valandųLabai patyrę dėstytojaiAtsisiųskite nemokamą ACCA popieriųInternetinė parama 24 valandas per parąMaršrutas į bakalaurą... [-]
Kanada Torontas
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
55 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Royal University Center Maria Cristina

Karališkojo universiteto centro „Escorial-María Cristina“ siūloma iliuzionistų programa yra iliuzijos pripažinimas kaip viena iš dailės. ... [+]

Mokykitės magijos magiją kiekvienoje jų specialybėje

Karališkojo universiteto centro „Escorial-María Cristina“ siūloma iliuzionistų programa yra iliuzijos pripažinimas kaip viena iš dailės.

gavėjai

„RCU Escorial-María Cristina“ aukštesniojo laipsnio Iluzionizmo laipsnio turėtojai arba su juo teisė.

Išimtis, žinoma, gali būti priimta, nors ir neturint prieigos prie „Illusionist Grand Master“ vardo, studentams, kurie kaip klausytojai dalyvavo trijuose „Superior“ laipsnio „Illusionism“ kursuose.

Trukmė yra vieneri mokslo metai. Devyni savaitgaliai, vienas per mėnesį.

Studijų planai

Dalykai skirstomi į devynis blokus

1 langelis: iliuzizmas ir teatras2 langelis. Administraciniai / verslo aspektai3 langelis: iliuzionizmo socialiniai taikymai: terapinis magija4 langelis: Meistrai5 langelis: Meistrų pasaulinės čempionų klasė6 langelis: Susiję menai7 langelis: Didieji praeities burtininkai8 langelis: Specialūs teorijos mokytojai9 langelis: Ispanijos pripažinti prestižaiMokymo personalas, atsakingas už mokymą... [-]
Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Spanish (Spain)
Ištęstinės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
California State University, East Bay

Lankytojo studentų programa skirta leisti tarptautiniams studentams, kurie atitinka norimus anglų kalbos įgūdžius, patirti vieną ar du semestrus universitetinių studijų C ... [+]

Švietimas ir mokymasis yra įvairių formų. Per California State University, East Bay “ lankomąją studentų programą galite patirti Kalifornijos gyvenimo būdą, JAV kultūrą, įvairius žmones ir akademikus vienoje iš įdomiausių ir unikaliausių vietų pasaulyje, San Francisko įlankos rajone. Viešnagės vasarą, semestrą ar ilgiau. Nepriklausomai nuo laiko, jūs pradėsite visą gyvenimą.

San Francisko įlankos zona

Gražus, vaizdingas, daugiakultūris San Francisko įlankos rajonas siūlo visus pagrindinės metropolijos įrenginius ir yra puiki vieta ištirti visą Šiaurės Kaliforniją. Campus yra tik 30-40 minučių kelio nuo San Francisko, Oakland, Berkeley, San Chosė ir Silicio slėnio. „Cal State East Bay“ įspūdingas kalvos viršūnės „Hayward“ miestelis yra apsuptas gyvenamųjų rajonų, suteikiantį komforto ir šeimos bendruomenės saugumą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hayward
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
9 - 16 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UC Berkeley Extension

Per semestrą arba visą akademinius metus pasirenkate kursus, kurie labiausiai domina jus, ir atitiktų akademinius tikslus. Mokykitės kartu su kitais kolegijos moksleiviai ... [+]

Per semestrą arba visą akademinius metus pasirenkate kursus, kurie labiausiai domina jus, ir atitiktų akademinius tikslus. Mokykitės kartu su kitais kolegijos moksleiviais, o naujomis ir naujoviškomis klasėmis, kurių nerandate savo namų universitete.

Pasinaudokite šia galimybe studijuoti užsienyje ir pasimokyti iš žinomų UC Berkeley profesorių kultūrų įvairovėje, be sudėtingo priėmimo proceso.

Už klasės ribų praleiskite laisvalaikį tyrinėdami San Francisko įlankos rajoną ir Silicio slėnį, užmezgant ryšius su savo klasiokais ir profesoriais, dalyvaujant studentų grupėse, gaukite patarimus iš savo bendraamžių mentoriaus ir pasinerdami į šią energingą, daugiakultūrę aplinką. Jūs taip pat gausite akademinį konsultavimą ir absolventų priėmimo paramą, kaip dalį savo patirties.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Berkeley
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 - 8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Trumpi gamtos mokslų kursai ... [+]

Trumpi gamtos mokslų kursaiPavadinimas

* Ankstesnio mokymosi pripažinimas turi būti pripažintas 12 klasės lygiu

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IES Abroad

IES stažuotė užsienyje ugdo jūsų profesinius įgūdžius, gebėjimą bendrauti skirtingose ​​kultūrose ir suteikia esminę darbo patirtį, kad galėtų pradėti savo karjerą šiandi ... [+]

Apžvalga

Gyvenk ir praktikuojate Romoje, sostinėje ir didžiausiame Italijos mieste. Romoje įsikūrusi beveik 3000 metų istorija, kurioje gyvena beveik 3 milijonai gyventojų. Be pasaulinio garso meno, architektūros, maisto ir mados, rasite žavingą finansų, pradžios ir technologijų sritį.

Pasivaikščiokite į stažuotę Romoje per Metropolitana (geležinkelio), autobusu, tramvajumi ar pėsčiomis, kad aplankytumėte vaizdingą pasivaikščiojimą. Pietų metu sustokite į tavola calda, norėdami pasimėgauti šviežiu, karštu maistu ir kava, o po to - gelato šaukšteliu.

IES stažuotė užsienyje ugdo jūsų profesinius įgūdžius, gebėjimą bendrauti skirtingose ​​kultūrose ir suteikia esminę darbo patirtį, kad galėtų pradėti savo karjerą šiandienos konkurencinėje darbo rinkoje. Mūsų 14 savaičių programa Rygoje garantuoja nemokamą kredito stažuotę vietiniame versle ar organizacijoje, kurioje dirbs bent 25 valandas per savaitę.... [-]

Italija Roma
Susisiekti su mokykla
Anglų,Italų
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American College of Norway

Šis seminaras bus sutelkti dėmesį į pasirinktų bioetikos, ekonominių, aplinkosaugos ir / ar politinėmis temomis, nes jie susiję su mokslais, pabrėžiant pasaulines perspek ... [+]

Atsiminkite, jūs turite užsiregistruoti kaip visą laiką studentas Amerikos koledžo Norvegijoje ir tai reiškia, kad jūs turite mokytis 5 mūsų kursus (iš viso 15 kreditų). Mes su jumis diskutuoti, kurios iš kitų mūsų kursus norėtumėte įtraukti.

Šis seminaras bus sutelkti dėmesį į pasirinktų bioetikos, ekonominių, aplinkosaugos ir / ar politinėmis temomis, nes jie susiję su mokslais, pabrėžiant pasaulines perspektyvas ir socialinė atsakomybė.

Studentai nagrinės ištakas, raidą ir dabartines tendencijas per kelis rūšių informacija, įskaitant teksto, vaizdo, podcasty, ir kitų išteklių.

[-]
Norvegija Samanos
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Crandall University

Oksfordo programa yra skirta būti nepamirštamas patirtį švietimo srityje. Mes norime, kad mūsų studentai peržengti namų komfortą ir sužinoti šiek tiek daugiau apie savo p ... [+]

Tų metų, praleistų studijuojant link savo bakalauro laipsnį, yra sakoma, kad tarp labiausiai jaudinantis savo gyvenimą; bet kas sako, kad jie negali būti dar geriau?

Ką daryti, jei galite praleisti vieną semestrą kaip asocijuota studentas Oksfordo universiteto? Ką daryti, jei jūsų viešnagės metu galite gyveno su draugiška britų šeima mažoje, saugios ir labai vaizdingoje miesto tik nedaugelis traukinys sustoja iš Oksfordo?

Ką daryti, jei jūsų klasės mokė vietos ekspertų savo srityje, ir ką daryti, jei tie patys klasės kartais paliko klasėje mokytis vietoje ne muziejai, teatrai, sodai, JK Parlamentui, ir kitų susijusių svetainių? Ką daryti, jei jums galėtų padaryti savo lygio mokslinius tyrimus vienoje iš didžiausių pasaulio bibliotekų?... [-]

Kanada Monktonas
Rugsėjis 2020
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ben-Gurion University of the Negev

Kaip šios programos studentas, galėsite mėgautis įvairiais kursais mažose klasėse, kurios leis jums mokytis tiek klasėje, tiek ekskursijų metu. "BGU" siūlo gyvą miestelio ... [+]

Kaip šios programos studentas, galėsite mėgautis įvairiais kursais mažose klasėse, kurios leis jums mokytis tiek klasėje, tiek ekskursijų metu. "BGU" siūlo gyvą miestelio gyvenimą "Beer Sheva", įvairiame, patogiame ir draugiškame į mokyklas orientuotame mieste. Su Izraelio studentais, tarptautiniais studentais iš šalių visame pasaulyje, patyrusiais darbuotojais ir kelionėmis visame Izraelyje - laukia didelė patirtis. Programa orientuota į koledžo / universiteto studentus, vykdančius bakalauro ar magistro laipsnį. Mes taip pat remiame aukštųjų mokyklų absolventus, kurie domisi nepalankių metų patirtimi.

Paraiškų pateikimo terminai:

Ruduo / visi metai - gegužės 1 d Pavasaris - lapkričio 1 d... [-]

Izraelis Be'er Sheva
Susisiekti su mokykla
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Magoosh

Mes trumpiausias atstumas tarp jūsų ir priimamasis laiškas! Pagerinkite savo GMAT® balą mažiausiai 50 taškų. Sužinokite, kaip tai lengva. ... [+]

Mes trumpiausias atstumas tarp jūsų ir priėmimo laiškas

Pagerinkite savo GMAT® balą mažiausiai 50 taškų.

Sužinokite, kaip tai lengva.

Studijuokite bet kur, bet kada darbalaukyje ar mobiliuoju telefonuSuteikite elektroninį paštą kaskartVisiškai palaikoma kompiuteryje, "Mac", "Android" ir "iOS" Suvirinčios pamokos, apimančios visas koncepcijas, griūtis ir nuorodą į egzaminąPritaikomi veiksmai, kurie imituoja realius bandymų klausimusSumanūs atsiliepimai ir pažangos stebėjimas, kad jūsų silpnybės būtų stiprios Neprilygstama kaina testo metu: ¼ konkurentų kainaDidžiausia ambicinga rezultatų gerinimo garantija: pagerink savo balą 50 taškų Mes lengviau išmokti visko, ko reikia žinoti300 pamokų Paruoškite tik labiausiai patikimas medžiagas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Berkeley
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Collegium Civitas

Stažuotės yra geriausias būdas įgyti praktinės patirties savo srityje tyrimą. Jau beveik du dešimtmečius "Collegium Civitas buvo sukurti stažuočių vietas, sudarytas iš ke ... [+]

Apžvalga

Stažuotės yra geriausias būdas įgyti praktinės patirties savo srityje tyrimą. Jau beveik du dešimtmečius "Collegium Civitas buvo sukurti stažuočių vietas, sudarytas iš kelių dešimčių pirmaujančių organizacijų Varšuvoje tinklą. Tarp jų yra nacionalinė ir tarptautinė, nevyriausybinė ir valstybės, taip pat, žiniasklaida, verslo ir kultūros įstaigos.

Stažuotės programa yra viena iš šių institucijų duos jums puikią galimybę plėsti ir įvairinti savo darbo patirtį, kuri vėliau galite įtraukti į savo profesinės portfelio ir atnaujinti. Kaip rezultatas, jūs padidinti savo konkurencinį šansai atitikti aukštus reikalavimus darbo rinkos. Stažuotės prižiūri stažuotės koordinatorius koordinatorius Collegium Civitas. Pasirinktinai akademinis kreditas gali būti suteiktas remiantis patenkinamai užbaigus darbą ir akademinių lūkesčius, įskaitant reguliariai leidinyje ir galutinio popieriaus.... [-]

Lenkija Varšuva
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cal Poly English Language Institute

Akademinė studijų programa (ASP) tuo Cal Poly anglų kalbos instituto teikia kvalifikuotas tarptautiniams studentams galimybę stoti į kredito klasių Kalifornijos valstijos ... [+]

Kas yra "Cal Poly Pomona Akademinių studijų programa?

Akademinė studijų programa (ASP) tuo Cal Poly anglų kalbos instituto teikia kvalifikuotas tarptautiniams studentams galimybę stoti į kredito klasių Kalifornijos valstijos politechnikos universitetas, Pomona (CPP). Be to, ASP siūlo studentams klasių ir paramos paslaugų, skirtų stiprinti mokinių sėkmės šių kredito klasių įvairovė. Studentai gali įeiti į programą skirtinguose etapuose, remiantis pateiktais su ASP taikymo oficialius protokolus ir oficialių anglų kalbos balai (iBT TOEFL, IELTS, ir / arba iTEP). Kiekvieno programos etape, studentai gali stoti į kredito klases ir ne kredito kontaktinių valandų klasių kartu siekiant išlaikyti visą studijas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Pomona
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
TMC Academy

Baigę kursą, studentai sėsis į Singapūro-Kembridžo bendrąjį švietimo standarto egzaminą, kuris vyks kasmet. Švietimo ministerijos suteiktas pažymėjimas leis studentams pr ... [+]

Baigę kursą, studentai sėsis į Singapūro-Kembridžo bendrąjį švietimo standarto egzaminą, kuris vyks kasmet. Švietimo ministerijos suteiktas pažymėjimas leis studentams prašyti įstoti į politechnikos studijas Singapūre, taip pat užjūrio institucijose.

TMC parengiamieji kursai Singapūro ir Kembridžo GCE "O" lygio egzaminams taip pat apima pasirenkamą modulį, kuris rengia studentus kitam panašiu egzaminu, Kembridžo tarptautiniu bendruoju vidurinio ugdymo pažymėjimu (IGCSE).

IGCSE yra viena iš populiariausių tarptautinių kvalifikacijų pasaulyje nuo 14 iki 16 metų amžiaus. Tai pripažįstama pirmaujančių universitetų ir darbdavių visame pasaulyje ir yra tarptautinis pasas, skirtas pažangai ir sėkmei. Studentai, norintys studijuoti už Singapūro po "O" lygio, gali pasirinkti pasirenkamąjį modulį, IGCSE parengimą.... [-]

Singapūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 23 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The College At Brockport State University Of New York

"Delta College" savo vardą renka iš senovės graikų simbolio pakeitimams, nes jis suteikia netradicinį išsilavinimą, kuris aprūpina moksleivius žinių ir įgūdžių, kurie yra ... [+]

"Delta College" savo vardą renka iš senovės graikų simbolio pakeitimams, nes jis suteikia netradicinį išsilavinimą, kuris aprūpina moksleivius žinių ir įgūdžių, kurie yra pokyčių veiksniai nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

MOKYKITE 3 METUS!

Norite sutaupyti laiko ir pinigų ?! Kas nebūtų? Prisijungimas prie "Delta College" gali sutaupyti iki 20 000 dolerių! Delta kolegija prasidėjo 1970-aisiais, kaip trumpalaikė studijų galimybė, ir toliau teigia, kad tai yra įvairaus didžiųjų bendrovių tapatybė. Studentas su vienu iš šių didžiųjų gali baigti tris metus (arba 99 kreditų vietoj tradicinių 120 kreditų) tol, kol jie baigė "Delta" reikalavimus ir jų pagrindinius reikalavimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Ročesteris
Rugsėjis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Valencia Catholic University

Sveiki atvykę į Valensiją, sapnų miestą, kuris iš tikrųjų yra tikras! Vieno miesto vienetų teritorijoje galėsite patirti tiek istoriją, tiek modernybę, mėgaudamiesi tikro ... [+]

Geriausi kursai - Bendrosios studijos.

Sveiki atvykę į Valensiją , sapnų miestą, kuris iš tikrųjų yra tikras! Vieno miesto vienetų teritorijoje galėsite patirti tiek istoriją, tiek modernybę, mėgaudamiesi tikro Viduržemio jūros gyvenimo malonumais.

Šiandien Valensija yra trečias pagal dydį miestas Ispanijoje, tačiau prieš 2000 metų ji jau pradėjo šviesti Cezario Augusto valdymu. XV a. Ir šešioliktojo amžių Valensija turėjo ekonominę galią visoje Viduržemio jūroje. Naujame tūkstantmečiui šis linksmas miestas tęsia istoriją savo avangardinės architektūros, taip pat jos žmonių ir ekonominės struktūros.

Menų ir mokslo miestas yra išskirtinio grožio architektūrinis kolekcija, derinant išorinę struktūrą su turiniu. Jos nuostabi architektūra natūraliai susilieja su dideliu gebėjimu pramogauti, mokyti ir sužadinti, skatinant visuomenės dalyvavimą. Meno ir mokslo miestas, siūlantis kultūrinius ir intelektualius laisvalaikį, suteikė Valensijai geriausią tokio pobūdžio centrą Europoje.... [-]

Ispanija Valensija
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba