Filter
Kursai
Bangladešas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti geriausių kursų Bangladeše - 2019

Yra šimtai nacionaliniu mastu pripažintų profesinių kvalifikacijų ir mokymo kursus iš pirmaujančių pasaulio švietimo teikėjams. Kurso tikslai ir uždaviniai turėtų būti mokymo metodų ir studento interesų.

Bangladešas yra reguliavimo institucija, vadinama universitetas dotacijos komisija Bangladešas kuris priţiūri 34 valstybinius universitetus ir 60 privačių universitetų. It 's pagrindinis tikslas yra užtikrinti, kad švietimo įstaigos teikia švietimo kokybę. Jos taip pat užtikrina, kad studentas kultūra būtų laikomasi visų aukštųjų mokyklų institucijos.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais - Geriausi kursai Bangladeše - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Canadian University of Bangladesh

Iš laisvųjų menų mokykla siūlo Bendrojo lavinimo (Ged) kursus, kurie dalys bakalauro programas valdo skirtingose ​​mokyklose. Kaip už universitetas Dotacijos Komisijos ga ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokykla laisvųjų menų siūlo bendrojo lavinimo (GED) kursai kad jų dalys bakalauro programų valdo skirtingose ​​mokyklose. Kaip už universitetas Dotacijos Komisijos gaires, Ged kursai yra esminiai elementai perteikti išsamią gyvenimo pagrindu ir remiantis vertės žinias studentams vis-à-vis savo nuolatinių didelių koncentracijų.

Ged kursai Ged 101 Įvadas į Bangla literatūros Ged 102 Įvadas į kompiuterį ir taikymas (Tai laikoma Allied / Ne-ūkinę veiklą BBA) Ged 103 etika ir kultūra Ged 104 Bangladesh Tyrimai Ged 105 pagrindai, sociologijos Ged 106 Teoriniai požiūriai į Medijų studijų Ged 1... [-]
Bangladešas Dhaka
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba