$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 kursus - Azijos verslo studijos

Kursai suteikia papildomą leidimą ar sertifikavimą specializuotoms sritims ar darbo vietoms. Dauguma jų yra prieinama kolegijose, universitetuose ir profesinėse institucijose. Kas yra Azijos verslas? Išskleiskite savo verslo suvokimo potencialą, atsižvelgiant į Azijos perspektyvą. Dauguma įmonių turi vakarietišką dėmesį, tačiau bendrovėms, norinčioms plėstis į Azijos rinkas,… Skaityti daugiau

Kursai suteikia papildomą leidimą ar sertifikavimą specializuotoms sritims ar darbo vietoms. Dauguma jų yra prieinama kolegijose, universitetuose ir profesinėse institucijose.

Kas yra Azijos verslas? Išskleiskite savo verslo suvokimo potencialą, atsižvelgiant į Azijos perspektyvą. Dauguma įmonių turi vakarietišką dėmesį, tačiau bendrovėms, norinčioms plėstis į Azijos rinkas, reikia darbuotojų, kurie žino, kaip bendrauti ir dirbti kitokia verslo perspektyva. Dauguma šių kursų ar seminarų yra siūlomi Azijoje, visiškai pasinerti į Azijos verslo praktiką ir kultūrą bei galimybes bendradarbiauti su verslo lyderiais. Iš siūlomų dviejų dienų seminarų iki mėnesinių licencijavimo kursų šios klasės siūlo tarptautinę perspektyvą.

Mokantis kitų kultūrų sudėtingumą ir kaip jie dirba verslo, ekonomikos ir politinėse srityse, kursų dalyviai padeda ne tik verslo situacijose, bet ir jų bendruomenėse bei tarpasmeniniams santykiams. Valdymo įgūdžiai ir sugebėjimas išskirti ekonominius rizikos faktorius apima visus verslo aspektus tiek šalyje, tiek užsienyje, ir jie gali būti naudojami studentų asmeniniame gyvenime.

Vieno iš šių seminarų ar kursų lankymo išlaidos skiriasi priklausomai nuo šalies ir trukmės. Prieš priimdami sprendimą, suinteresuoti asmenys turėtų tyrinėti pasirinktą kursą kartu su skrydžio, apgyvendinimo ir maisto kainomis.

Azijos verslo kursas rengia studentus dirbti su Azijos verslininkėmis. Daugelis kompanijų veikia pasauliniu mastu arba siekia padidinti savo verslo partnerystę ir dirbti su Azijos šalimis iš Kinijos ir Japonijos į Malaiziją. Darbuotojai, turintys sudėtingas žinias apie skirtingas kultūros normas ir kaip azijiečiai vykdo verslą, dažnai yra geriau pasirengę tvarkyti šiuos sandorius. Taip pat galėtų pasinaudoti verslininkai, norintys išplėsti savo pasaulinę mastą.

Dauguma kursų yra siūlomi tarptautiniuose universitetuose trumpalaikiu, dieninių studijų formatu. Išplėskite savo karjerą ieškodami savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Rekomenduojama Naujausios Pareigos
  • Rekomenduojama
  • Naujausios
  • Pareigos
FutureLearn
Seulas, Pietų Korėja

Sužinokite apie pagrindines sąvokas ir geriausią patirtį naujovių srityje, daugiausia dėmesio skiriant socialiniams Pietų Korėjos verslininkams.

Sužinokite apie pagrindines sąvokas ir geriausią patirtį naujovių srityje, daugiausia dėmesio skiriant socialiniams Pietų Korėjos verslininkams. -
Kursai
Dalinės
6 savaitės
Anglų
Internetinės
 
Institute For Asia Strategy And Knowledge (I-ASK)
Kvala Lumpūras, Malaizija

Šis dviejų dienų seminaras bus išmokyti jus, įvertinti ir valdyti klientų B2B sektoriuje Azijoje.Kursas moko jus struktūrinį požiūrį

Šis dviejų dienų seminaras bus išmokyti jus, įvertinti ir valdyti klientų B2B sektoriuje Azijoje.Kursas moko jus struktūrinį požiūrį -
Kursai
Dieninės
2 dienos
Universiteto miestelis