ACADEMICCOURSES.LT

Palyginti geriausius kursus - Azija 2019

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Studentai, kurie baigti savo laipsnį Azijos dalis auga numerius. Šiuo metu antra ir trečia pagal dydį ekonomika Azijoje. Be apribojimų, studentai turi aprašyti savo laiką Azijoje kaip geriausią patirtį savo gyvenimą. Šiandien trys iš keturių labiausiai apgyvendintų pasaulio šalių yra Azijoje: Kinija, Indija ir Indonezija.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais - Kursai - Azija 2019

Rezultatai Filter

Paukščių parazitologijos seminaras apie migruojančią musę

Tel-Hai College
Universiteto miestelis Dieninės 6 dienos Lapkritis 2019 Izraelis Kfar Giladi

Šiuo kursu siekiama pristatyti ir apžvelgti pagrindines temas, susijusias su paukščių parazitologija, migracija ir veisimosi biologija. Jis vyks Izraelio Hula slėnyje, tarptautiniu mastu pripažintame paukščių stebėjimo punkte ir svarbiame migracijos sustojimo taške milijonams migruojančių paukščių iš Vidurinių Rytų, Europos, Afrikos ir Azijos.

Teniso trenerio stažuotė

Wanderlust Exchange China
Universiteto miestelis Dieninės 2 - 3 mėnesiai Susisiekti su mokykla Kinija Shanghai

Šis projektas suteikia jums galimybę smagiai padėti kinų vaikams mokytis teniso, tuo pačiu metu ieškant vieno iš sėkmingiausių ir moderniausių Kinijos miestų - Šanchajaus. Kaip teniso trenerio padėjėjas, jūs mokysite tenisą vaikams, kurių amžius nuo 4 iki 10 metų amžiaus.

"Express Chinese Program" - išmokti kinų tik viena taisyklė

Silk Mandarin
Universiteto miestelis Dieninės Registracija galima Kinija Shanghai

HSK svarba buvo priežastis kurti mūsų "Express" kursą. Tai neabejotinai sparčiausias būdas išlaikyti savo HSK egzaminus su gerais rezultatais. Šioje programoje mes išplėsime studentų kalbos įgūdžius. Naudodamiesi mūsų mokymo metodika ir ypač "Slow Motion Technique", greitai išmoksite, lengvai ir protingai išmokysite kinų. Prašykite nemokamos informacijos, kad galėtumėte sužinoti daugiau ir išbandyti mūsų metodiką!

Intensyvus rusų kalbos kursas

Kazan Innovative University
Universiteto miestelis Dieninės 12 - 18 mėnesiai Rugsėjis 2019 Rusija Kazan

VG Timiryasovo vardu pavadintas Kazan Innovative University siūlo intensyvų kursą rusų kaip užsienio kalbos studijoms, kurias sudaro geriausi universiteto specialistai. Per metus studentai gali įsisavinti tiek rusų kalbą, tiek antrines disciplinas, kurios būtinos priimant į bet kurį Rusijos Federacijos universitetą.

Japonijos kalba, kultūra, dizainas Jokohamoje

Yokohama Design College
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 2 metai Balandis 2020 Japonija Yokohama

Mes turime Japonijos vidurinės mokyklos katedrą, taip pat ir universiteto Dizaino skyrių, galite susirasti draugų su japonų studentais mūsų kolegijoje kasdieniame gyvenime. Paraiškos pateikimo laikotarpis kitam vartojimui, 2020 m. Balandžio mėn., Yra nuo rugsėjo 1 d. Iki spalio 30 d.

Anglų kalbos kursai

The UK College of Business and Computing (UKCBC)
Universiteto miestelis Dieninės 6 - 10 savaitės Rugsėjis 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai

Anglų kalba yra labiausiai naudinga kalba visame pasaulyje ir čia plačiai kalbama JAE. Mūsų anglų kalbos kursai yra puikus būdas tobulinti savo įgūdžius, nesvarbu, ar esate studentas, rengiantis aukštojo mokslo studijoms, ar dirbantis profesionalas, norintis tobulinti kasdieninius pokalbių įgūdžius. Pagalvokite apie savo anglų kalbos įgūdžių tobulinimą? Tada pasinaudokite mūsų 6 savaičių „General English“ kursu arba 10 savaičių intensyviu anglų kalbos kursu ir pagerinkite anglų kalbos raštingumą už prieinamą mokestį už mokslą.

STU kinų kalbos centras

Shantou University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės Registracija galima Kinija Shantou

Kinijos kalbos mokymo centras, įkurtas 1986 m., Patvirtinus Kinijos kalbų tarybos biurui, yra kinų kalbos mokymo centras užsieniečiams, taip pat Kinijos centras, mokantis kinų kalbos mokytojus Pietryčių Azijos besimokantiesiems. Tai vienas iš pirmųjų kinų kalbos ir kultūros mokymo centrų Pietų Kinijoje.

VAKARINIS PAGRINDINIS KULINARINIS MOKYMAS

Thai Chef School
Universiteto miestelis Dieninės 7 savaitės Birželis 2020 Tailandas Bangkok

Tiems, kurie nori mokytis pagrindinių kulinarinių įgūdžių, Vakarų virtuvės būdų, padažų ir vakarietiškų patiekalų bei 6 mėnesius stažuotis Tailande.

Kinų kalbos programa su individualiu planu

Tianjin International Chinese College
Universiteto miestelis Dieninės Registracija galima Kinija Nankai

Kinų kalbos programa skirta studentams, norintiems mokytis kinų. Kai studentai pirmą kartą prisijungs prie programos, jie bus priskirti skirtingoms klasėms, remiantis praktinių užduočių testo rezultatais. Baigę programą, besimokantieji gerokai pagerins savo žinias apie Kiniją, naudos kiną kasdieniame bendravime ir puikiai įtvirtins kvalifikacijos testus, tokius kaip Hanyu Shuiping Kaoshi (HSK) ir Hanyu Kouyu Shuiping Ceshi (HKC).

Modulio kursai

XMandarin Chinese Language Centre
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 - 24 savaitės Registracija galima Kinija Qingdao + 2 daugiau

Prisijunkite prie grupės klasės, norėdami mokytis kinų, jei studentai turi tokį pat lygį, kaip ir jūs, ir susipažinti su žmonėmis iš viso pasaulio. Kartu su savo klasės draugais, galite lengvai bendrauti klasėje ir prisijungti prie neprofesionalių užsiėmimų, pvz., Maisto ruošimo kursų, pėsčiųjų kalnuose, apsilankymo tradicinėje arbatos meno studijoje ir tt, kad galėtumėte susisiekti su kinų kultūra.

Kursas: Stamfordo anglų programa

Stamford International University
Universiteto miestelis 3 mėnesiai Lapkritis 2019 Tailandas Bangkok

Stamfordo anglų programa rengia jus šiuolaikiniame pasaulyje, kur anglų kalbos mokėjimas yra būtinybė. Daugiapakopė struktūra reiškia, kad jūsų anglų kalbos studijos gali prasidėti optimaliu etapu, norint pasitikėti ir efektyviai mokytis. Stamfordo anglų programa yra sėkmės kelias jūsų socialiniam, akademiniam ir verslo gyvenimui.

Kursas: Vystymosi vykdomosios programos

Asian Institute of Management
Universiteto miestelis Dieninės Registracija galima Filipinai Makati

Stepheno Zuelligo plėtros valdymo mokyklos (ZSDM) plėtros vykdomosios programos (DEP) yra trumpi ne kursų kursai specializuotų temų, susijusių su vystymosi specialistais.

Anglų kalbos mokymosi kursas

Suzhou Centennial College
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 3 semestrai Rugsėjis 2019 Kinija Suzhou

Anglų kalbos mokymasis ( "ELL) programa pristatytas Sudžou Centennial koledžas yra intensyvus, trijų lygių, dieninių programa, skirta tarptautinių studentų, kurie nori pagerinti savo anglų kalbos įgūdžius. Ši programa gali padėti sukurti anglų kalbos įgūdžius sėkmės kolegijoje, universitete ar karjeros.

Kinų kalbos programa

Zhejiang Wanli University
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 2 metai Rugsėjis 2019 Kinija Ningbo

Ši programa yra skirta studentams, kurie nori išmokti kinų kalbą. Į Pagal šią programą daugiausia dėmesio skiriant kalbų įgūdžius Klausymas, kursai kalbėjimas, skaitymas ir rašymas

Kinų kalbos programa (ne laipsnis)

Dongbei University of Finance & Economics
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2019 Kinija Dalian

DUFE siūlo įvairias ne kalbos kinų kalbos ir verslo Kinijos programas, kad atitiktų įvairius laiko grafikus ir mokymosi poreikius. Tarptautiniai studentai iš daugiau nei 100 apskričių kasmet mokosi DUFE ne tik tobulina kalbos mokėjimą, bet ir žino kinų kultūrą bei visuomenę. Kursai yra suskirstyti į 6 lygius, pradedant nuo pradinio lygio iki aukštesnio lygio.