ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai in Vienna Austrija 2019

Akademiniai kursai - tai įvairiausių struktūrų bei trukmės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų, susipažinti su juos dominančio dalyko naujausiomis tendencijomis ar tiesiog iš arti nagrinėti tam tikrą discipliną. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingų struktūrų, trukmės bei specialybių kursus.

Austrija, oficialiai Austrijos Respublika, yra federacinė respublika ir išėjimo į jūrą šalis maždaug 8.470.000 žmonių Centrinėje Europoje.

Viena yra sostinėje Austrijoje ir turi daug patogumų, atitinka šį statusą. Mokymo centrai yra puikios būklės ketina kiek turintys tarptautinių mokyklų, tokių kaip American International School Vienna ir tarptautinio universiteto Vienoje.

Ieškoti kursų in Vienna Austrijoje 2019

Rezultatai Filter

Viena - psichologija

IES Abroad
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2019 Austrija Vienna

Patirkite gyvenimą Vienoje kaip psichologijos ir socialinių mokslų studentą. Mūsų kursai suteikia jums galimybę ištirti jaunimo kultūrą, vaikų ugdymą, virtualų identitetą internete, imigrantų patirtį ir socialinius bei psichologinius diskriminacijos aspektus.

Viena - Verslas, ekonomika

IES Abroad
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2019 Austrija Vienna

Pasirinkite iš platų kursų tokiose disciplinose kaip ekonomikos, finansų, tarptautinio verslo, vadybos, rinkodaros ir politikos mokslų. Jūs taip pat galite sustiprinti savo patirtį, lankydamasi meno istorijos, istorijos, humanitarinių mokslų, psichologijos ir daug daugiau dalykų.

Viena - muzika

IES Abroad
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 2 semestrai Susisiekti su mokykla Austrija Vienna

IES Abroad Vienos muzikos programa idealiai tinka studentams, kurie specializuojasi muzikoje ar mažina muziką, ir suteikia galimybę dalyvauti įvairiuose kursuose, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama muzikai, Europos kultūrai ir visuomenei. Programa organizuojama kartu su Vienos Europos visuomene

Viena - Europos visuomenė

IES Abroad
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 2 semestrai Susisiekti su mokykla Austrija Vienna

Siūlo tiek anglų, tiek vokiečių kalbų kursus, IES Abroad Vienos Europos visuomenę

Vienos vasara - muzikos istorija

IES Abroad
Universiteto miestelis Dieninės 6 savaitės Susisiekti su mokykla Austrija Vienna

Studija "Muzikos istorija ir spektakliai" Vienoje - miestas, pripažintas visame pasaulyje dėl jo įtakos klasikinės muzikos raidai.

Vokiečių ir darbo patirtis

ActiLingua Academy
Universiteto miestelis Dieninės 8 - 16 savaitės Registracija galima Austrija Vienna

ACTILINGUA siūlo vokiečių kalbos kursai kartu su apmokama arba neapmokama darbo patirtį. Programa yra suskirstyta į dvi dalis.

Vokiečių ir muzikos

ActiLingua Academy
Universiteto miestelis Dieninės 4 - 52 savaitės Registracija galima Austrija Vienna

Be savo standartiniu arba intensyviosios Vokietijos žinoma galite užsisakyti muzikos pamokas. Muzika mokymas vyksta Vienos konservatorijoje ir yra prieinama muzikos studentams, specialistams ir entuziastingų mėgėjų.

Vokiečių teachers' Žinoma

ActiLingua Academy
Universiteto miestelis Dieninės 2 savaitės Registracija galima Austrija Vienna

Kursai nevietinių Vokietijos mokytojams, kurie dirba su paaugliais ar suaugusiems.

Verslo vokiečių

ActiLingua Academy
Universiteto miestelis Dieninės 2 savaitės Spalis 2019 Austrija Vienna

Standartinio kursą ir verslo vokiečių derinys leidžia jums sužinoti, ką jums reikia už jūsų darbą.

Vokiečių ir universitetų

ActiLingua Academy
Universiteto miestelis Dieninės 6 - 52 savaitės Spalis 2019 Austrija Vienna

Programa yra nukreipta į aukštųjų mokyklų absolventų, kurie norėtų studijuoti Austrijoje. Vokietijos žinoma, jūs patobulinti savo žinias apie vokiškai.

Individualus mokymas

ActiLingua Academy
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 12 savaitės Registracija galima Austrija Vienna

Jūs apibrėžti savo kalbos kursus sau turinį, todėl įvesties maksimizavimo į vienas su vienu sesijas kartu su savo mokytoju (-ais).

Superintensywny vokiečių Žinoma

ActiLingua Academy
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 11 savaitės Registracija galima Austrija Vienna

Kombinuotas grupės mokslą (Standard kursas) ir individualaus mokslą. Individualus mokymas sutalpinti į specialiųjų mokymosi poreikių ir užima savo profesinius interesus atsižvelgta.

Intensyvus kursai vokiečių kalbos

ActiLingua Academy
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 48 savaitės Registracija galima Austrija Vienna

Jūs studijuoti bendrą vokiečių keturias pamokas per parą (Standartinė žinoma) plius du papildomus pamokų per dieną mažomis grupėmis, kuriose jūsų mokytojas ypatingas dėmesys buvo jūsų individualius poreikius ir silpnąsias vietas.

Standartas German Kursas

ActiLingua Academy
Universiteto miestelis Dieninės 1 - 48 savaitės Registracija galima Austrija Vienna

Pagrindinis dėmesys skiriamas gerinti savo bendravimo įgūdžius. Pamokos gramatikos ir pokalbis padės jums pagerinti žodyną ir patobulinti savo sintaksę. Jūs praktika formalų ir neformalų rašyti ir dirbti savo klausymo ir skaitymo supratimo.

Intensyvus TESOL

Eton Institute
Universiteto miestelis Ištęstinės 20 - 60 valandos Rugsėjis 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Abu Dhabi Austrija Vienna Indija New Delhi Honkongas Hong Kong Jungtinės Amerikos Valstijos New York + 9 daugiau

Atrakinti Jūsų mokinių potencialą turinčių praktinės ir profesinės mokytojų rengimo kad dėmesys sutelkiamas į gaivus ir besivystančių mokymo įgūdžius. Įsitikinkite, kad jūs esate įsitikinę, kad šiuolaikinės įvairių kultūrų ir daugiakalbėje auditorijoje su Eton instituto tarptautinės TESOL žinoma sertifikavimo ...