ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai in Bad Gleichenberg Austrija 2019

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Pagrindinė savybė Austrijos aukštojo mokslo sistemos yra ketverių metų kursą. Baigus bakalauro laipsnį, universitetas dažnai stipendijas tiems studentams, kurie galbūt norėsite tolesnius tyrimus, magistro ir net daktaro lygio.

Daug aukštojo mokslo institucijos egzistuoja čia. Tačiau labiausiai pripažintų jų yra Bad Gleichenberg Turizmas mokyklų, kurios yra vienos iš geriausių pasaulyje. Išskyrus, yra ir kitų rūšių, pavyzdžiui, FH JOANNEUM University of Applied Sciences.

Ieškoti kursų in Bad Gleichenberg Austrijoje 2019

Rezultatai Filter

Diplomas turizmo ir svetingumo valdymo

Tourism School Bad Gleichenberg
Universiteto miestelis Dieninės 4 semestrai Susisiekti su mokykla Austrija Bad Gleichenberg

Keturių semestrų Kolegija buvo įkurta Steirischer Hotelfachschulverein studentams, sėkmingai baigė vidurinių mokyklų (brandos / Abitur) ir pareiškėjams perėjęs kolegijos egzaminą, kurie nori sutelkti dėmesį į profesinį mokymą turizmo srityje. Kalbant apie organizaciją ir apgyvendinimo Kolegija yra susijusi su Viešbutis mokyklos ir aukštojo mokslo institucijoje, turizmo.