Filter
Kursai
Austrija Bad Gleichenberg Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi kursai in Bad Gleichenberg Austrija 2019

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Pagrindinė savybė Austrijos aukštojo mokslo sistemos yra ketverių metų kursą. Baigus bakalauro laipsnį, universitetas dažnai stipendijas tiems studentams, kurie galbūt norėsite tolesnius tyrimus, magistro ir net daktaro lygio.

Daug aukštojo mokslo institucijos egzistuoja čia. Tačiau labiausiai pripažintų jų yra Bad Gleichenberg Turizmas mokyklų, kurios yra vienos iš geriausių pasaulyje. Išskyrus, yra ir kitų rūšių, pavyzdžiui, FH JOANNEUM University of Applied Sciences.

Ieškoti kursų in Bad Gleichenberg Austrijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Austrija
Bad Gleichenberg
Studijų tipas
Tempas
Tourism School Bad Gleichenberg

Keturių semestrų Kolegija buvo įkurta Steirischer Hotelfachschulverein studentams, sėkmingai baigė vidurinių mokyklų (brandos / Abitur) ir pareiškėjams perėjęs kolegijos ... [+]

Keturių semestrų kolegija buvo įkurta Steirischer Hotelfachschulverein studentams, sėkmingai baigė vidurinių mokyklų (A lygis) ir paraiškų perėjęs kolegijos egzaminą, kurie nori sutelkti dėmesį į profesinį mokymą turizmo srityje. Kalbant apie organizaciją ir apgyvendinimo Kolegija yra susijusi su Viešbutis mokyklos ir aukštojo mokslo institucijoje, turizmo.

Mokymas trunka keturis pusmečius. Mokslo metai prasideda rugsėjo mėnesį ir baigiasi pirmą šeštadienio. (Kolegija egzaminą galima imtis turizmo mokyklų.) Turizmo Kolegijos ir laisvalaikis suteikia bendrąjį išsilavinimą ir konkrečių komercinių tyrimų, mokymo, turizmo ir gastronomijos sričių specialistas studijas bent dviejų užsienio kalbų, žinių ir sugeba pakviestųjų paslaugų, maisto produktų ir gėrimų operacijų ir administravimo ir klientų aptarnavimo srityje laukas.... [-]

Austrija Bad Gleichenberg
Susisiekti su mokykla
Anglų,Vokiečių
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba