Filter
Kursai
Australija Queensland Surfers Paradise Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi kursai jungtinėse Amerikos Surfers Paradise Australija 2019

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Australija yra sala, šalis ir žemynas Pietų pusrutulyje, į SW Ramiojo vandenyno, valstybė narė sandraugos.

Ieškoti kursų jungtinėse Amerikos Surfers Paradise Australijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Gold Coast Learning Centre

Pagerinkite savo anglų kalbos žinias ir pasiruoškite savo egzaminą dėl tarptautinės anglų kalbos testų (IELTS) Gold Coast Learning Centre , esančioje "Queensland Gold Coa ... [+]

Pagerinkite savo anglų kalbos žinias ir pasiruoškite savo egzaminą dėl tarptautinės anglų kalbos testų (IELTS) Gold Coast Learning Centre , esančioje "Queensland Gold Coast" Surfers Paradise širdyje.

IELTS yra tarptautiniu mastu akredituotas anglų kalbos egzamino egzaminas, kuris parodo gebėjimą naudoti ir suprasti anglų kalbą.

Ji yra plačiai pripažinta ir ją priima daugiau nei 6000 įstaigų daugiau nei 120 pasaulio šalių.

IELTS egzamino rengimas: tarpinis ir aukštesnis lygisPradžia: kiekvieną pirmadienįVidutiniai studentai vienai klasei: 10Maksimalus studentų skaičius vienoje klasėje: 18Kurso trukmė: 1-70 savaičiųValandos per savaitę: 20-35 valPradžios datos ir kainos... [-]
Australija Surfers Paradise
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 70 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gold Coast Learning Centre

Išmokite anglų kalbos kursus Australijoje Gold Coast Learning Centre , vos keli žingsniai nuo Surfers Paradise paplūdimio garsiosios Australijos Gold Coast. Gold Coast Le ... [+]

Išmokite anglų kalbos kursus Australijoje Gold Coast Learning Centre , vos keli žingsniai nuo Surfers Paradise paplūdimio garsiosios Australijos Gold Coast.

Gold Coast Learning Centre siūlo keturis lygmenis bendrojo anglų kalbos studijų programas , kurios suteikia kokybišką mokymą draugiškoje aplinkoje. Patyrę darbuotojai ir praktiniai, lankstūs kursai plėtoja jums reikalingas žinias, įgūdžius ir sklandumą.

Visi keturi bendri anglų kalbos lygiai pabrėžia pagrindinius anglų kalbos įgūdžius kalbant, klausydamiesi, skaitant ir rašydami, ir tinka visiems nuo pradedančiųjų iki pažengusių besimokančiųjų.

Kursai yra įdomūs ir lankstūs, sukonstruoti patyrusių mokytojų, siekiant pagerinti jūsų žodyną, išraišką ir gramatiką.... [-]

Australija Surfers Paradise
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba