ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai jungtinėse Amerikos Queanbeyan Australija 2019

Akademiniai kursai - tai įvairiausių struktūrų bei trukmės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų, susipažinti su juos dominančio dalyko naujausiomis tendencijomis ar tiesiog iš arti nagrinėti tam tikrą discipliną. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingų struktūrų, trukmės bei specialybių kursus.

Australija švietimas yra daugiausia vyriausybės atsakomybė. Vyriausybė visiškai finansuoja visuomenės universitetinį išsilavinimą, o tai iš dalies finansuoja privatų aukštąjį išsilavinimą.Australija yra anglų šnekamosios šalis, dauguma studentų iš šalių, kurių anglų kalba yra pirmoji kalba dažnai mėgsta studijuoti šioje šalyje

Ieškoti kursų jungtinėse Amerikos Queanbeyan Australijoje 2019

Rezultatai Filter

Anglų kalba kaip antroji kalba

Unity College Australia
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 10 savaitės Sausis 2020 Australija Queanbeyan + 1 daugiau

Bendrojo anglų kalbos kursas ELICOS-089714G skirtas įgyti įgūdžių ir žinių apie anglų kalbos vartojimą bendrais tikslais. Tai apima akademinius tikslus, bet neapsiriboja tokiais tikslais. Tarpiniai, aukštesniojo vidurinio išsilavinimo ir papildomi moduliai suteikia studentams galimybę sutelkti dėmesį į tam tikras anglų kalbas, susijusias su studento susidomėjimu.