ACADEMICCOURSES

Palyginti 2 kursus - Audiovizualinės komunikacijos studijos

Kursai dažnai gali būti priimami vidurinių mokyklų absolventų, tačiau kai kurie gali reikalauti, bakalauro laipsnį. Ši studijų programa yra dažnai skirta vadovauti studentui tam tikru laipsniu tipą, ar ji yra bakalauro, magistro ar daktaro laipsnį. Amerikoje, tačiau, terminas Žinoma dažnai reiškia vienos klasės, kuris yra, kodėl Žinoma, gali tęstis per mėnesį keletą metų.

Kas yra kursas audiovizualinio pranešimo? Ši programa rengia studentus sukurti įvairius garso ir vaizdo žiniasklaidos, pavyzdžiui, interaktyvios žiniasklaidos ir filmų. Šis kursas dažnai dėmesys sutelkiamas į audiovizualinio teorijos ir praktikos su klasių, pavyzdžiui, dokumentus ir vaizdo ryšių, skaitmeninės kultūros, analizės vaizdo reikšmę ir audiovizualinės produkcijos. Daugelis programų, taip pat suteikti studentams techninių žinių, reikalingų dalyvauti tiek kuriant ir platinant garso ir vaizdo žiniasklaidos.

Šis kursas ruošia studentus suprasti skirtumą tarp kūrėjų, galutiniams vartotojams ir įmonėms santykius. Šios žinios gali lengviau pavyks audiovizualinės komunikacijos pramonėje. Su šia švietimo, studentas gali gauti didesnį atlyginimą.

Kaip jūs manote apie pradedant kursą, studijų, galbūt norėsite daugiau sužinoti apie studijų kainą. Žinoma, tiksli kaina gali skirtis iš vienos institucijos į kitą. Norėdami sužinoti daugiau apie išlaidas, jums gali tekti kreiptis į pasirinktą mokyklą.

Kokios karjeros galėtų kursas audiovizualiniu komunikacijos padėti jums pasiekti? Yra įvairių darbo vietų jums gali būti suteikta galimybė gauti. Karjeros jūs galų gale su remiasi iš dalies savo praeities patirtimi ir kitas švietimas. Jums gali būti suteikta galimybė tapti kino režisierius, garso ir vaizdo komunikacijos mokytojas, interaktyvaus turinio dizainas ekspertų, multimedijos gamintojas, televizijos gamintojas arba scenaristas.

Kreipimasis į kursą garso ir vaizdo komunikacijos, yra paprasta.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

2 Rezultatai Audiovizualinės komunikacijos studijos Filter

Pristatymo įgūdžių internetinis kursas

Acudemy
Kursai
<
Dieninės
Anglų
Internetinės

Sėkmingas pristatymas gali būti viena iš sunkiausių daugelio žmonių užduočių dalių. Šis kursas apima dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurias žmonės daro ruošdamiesi prezent ...

Skaityti daugiau

1 mėnesio programa

OTOXO Productions
Kursai
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Žinome, kad trumpi dokumentai turi didelę ateitį internetiniame pasaulyje ir kad jie siūlo filmų kūrėjams puikų kelią įeiti į garso ir vaizdo įrašų pasaulį. Taigi, kiekvieną v ...

Skaityti daugiau