ACADEMICCOURSES.LT

Palyginti 6 kursus - Audiovizualinės komunikacijos studijos

Kursai dažnai gali būti priimami vidurinių mokyklų absolventų, tačiau kai kurie gali reikalauti, bakalauro laipsnį. Ši studijų programa yra dažnai skirta vadovauti studentui tam tikru laipsniu tipą, ar ji yra bakalauro, magistro ar daktaro laipsnį. Amerikoje, tačiau, terminas Žinoma dažnai reiškia vienos klasės, kuris yra, kodėl Žinoma, gali tęstis per mėnesį keletą metų.

Kas yra kursas audiovizualinio pranešimo? Ši programa rengia studentus sukurti įvairius garso ir vaizdo žiniasklaidos, pavyzdžiui, interaktyvios žiniasklaidos ir filmų. Šis kursas dažnai dėmesys sutelkiamas į audiovizualinio teorijos ir praktikos su klasių, pavyzdžiui, dokumentus ir vaizdo ryšių, skaitmeninės kultūros, analizės vaizdo reikšmę ir audiovizualinės produkcijos. Daugelis programų, taip pat suteikti studentams techninių žinių, reikalingų dalyvauti tiek kuriant ir platinant garso ir vaizdo žiniasklaidos.

Šis kursas ruošia studentus suprasti skirtumą tarp kūrėjų, galutiniams vartotojams ir įmonėms santykius. Šios žinios gali lengviau pavyks audiovizualinės komunikacijos pramonėje. Su šia švietimo, studentas gali gauti didesnį atlyginimą.

Kaip jūs manote apie pradedant kursą, studijų, galbūt norėsite daugiau sužinoti apie studijų kainą. Žinoma, tiksli kaina gali skirtis iš vienos institucijos į kitą. Norėdami sužinoti daugiau apie išlaidas, jums gali tekti kreiptis į pasirinktą mokyklą.

Kokios karjeros galėtų kursas audiovizualiniu komunikacijos padėti jums pasiekti? Yra įvairių darbo vietų jums gali būti suteikta galimybė gauti. Karjeros jūs galų gale su remiasi iš dalies savo praeities patirtimi ir kitas švietimas. Jums gali būti suteikta galimybė tapti kino režisierius, garso ir vaizdo komunikacijos mokytojas, interaktyvaus turinio dizainas ekspertų, multimedijos gamintojas, televizijos gamintojas arba scenaristas.

Kreipimasis į kursą garso ir vaizdo komunikacijos, yra paprasta.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

6 Rezultatai Audiovizualinės komunikacijos studijos Filter

Garso kursą audiovizualinių

CPA Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 200 valandos Rugsėjis 2020 Ispanija Saragosa + 1 daugiau

Jei norite dirbti kaip garso inžinieriaus televiziją, radiją ar kuri nors kita garso ir vaizdo laikmenose, tai jūsų šansas. CPA Online siūlome labiausiai pilną kursą garso pramonėje.

Gamyba vykdomasis kursas

CPA Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 300 valandos Rugsėjis 2020 Ispanija Saragosa + 1 daugiau

Žinoma, mes siūlome audiovizualinių priemonių gamybą CPA Online leidžia jums dirbti audiovizualinio sektoriaus encargándote per visą gamybos procesą filmuose ir televizijoje.

Garso ir vaizdo technologijos įvadinis kursas

CPA Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 200 valandos Rugsėjis 2020 Ispanija Saragosa + 1 daugiau

Jei norite pasinerti į garso ir vaizdo pasaulyje jūs turite turėti būtiniausius įgūdžius, kurie leidžia, kad būtų galima suprasti sistemas ir video technika, TV ir skaitmeninio kino, taip pat apie filmus, indai ir kt filmavimo terminologiją ...

Kamera viršutinė Žinoma, garso ir vaizdo sistemos

CPA Online
Internetinės Dieninės 500 valandos Rugsėjis 2020 Ispanija Saragosa

Ar aistringai pažinti pasaulį per kamera? Su fotoaparato žinoma siūlome CPA Online galėsite įsigyti visus reikiamus įgūdžius, kad galėtų tapti cameraman su kieto technikos pagrindas.

StorySelling seminaras Visual Thinking: Prijunkite savo auditoriją

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 40 valandos Susisiekti su mokykla Meksika Monterėjus Buenavista Pueblos miestas Santa Fe + 4 daugiau

Šios programos tikslas - pritaikyti strateginį bendravimo modelį, leidžiantį pasiekti savo tikslus kiekvieno pokalbio metu ir (arba) projektų pardavimo, rezultatų pateikimo ir produktų ar paslaugų pardavimo, remiantis loginio ir emocinio bendravimo modeliu.

1 mėnesio programa

OTOXO Productions
Universiteto miestelis Dieninės 1 mėnesis Susisiekti su mokykla Ispanija Barselona

Žinome, kad trumpi dokumentai turi didelę ateitį internetiniame pasaulyje ir kad jie siūlo filmų kūrėjams puikų kelią įeiti į garso ir vaizdo įrašų pasaulį. Taigi, kiekvieną vasarą mes suteikiame asmenų grupei galimybę bendrai nukreipti keletą socialinių