Filter
Kursai
Meksika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Audiovizualinės komunikacijos studijos Meksikoje - 2020

Kursas remiasi į specializuotą studijų programą. Ji paprastai vyksta universitete, bet gali būti pristatomi internete. Kursai yra populiarus tiems, kurie nori gauti konkrečių žinių vienam pacientui.

Meksika yra viena iš populiariausių turistinių šalių planetoje. Šalis turi tiek atogrąžų ir vidutinio klimato zonų suteikiant studentams geriausią laiką čia. Jei norite studijuoti savo kursą Nacionalinėje autonominio universiteto Meksikos, jis bus puikus gyvenimas su daug pramogų šalyje taip pat.

Geriausi kursai - Audiovizualinės komunikacijos studijos Meksikoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Audiovizualinės komunikacijos studijos, Meksika

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Šios programos tikslas - pritaikyti strateginį bendravimo modelį, leidžiantį pasiekti savo tikslus kiekvieno pokalbio metu ir (arba) projektų pardavimo, rezultatų pateiki ... [+]

tikslas

Taikykite strateginį bendravimo modelį, leidžiantį pasiekti savo tikslus kiekvieno pokalbio ir (arba) projektų pardavimo, rezultatų pristatymo ir produktų ar paslaugų pardavimo, remiantis loginio ir emocinio bendravimo modeliu.

Programos privalumaiJūs įgis žinių, kurios leis jums pagerinti bendravimo įgūdžius.Galite perduoti sunkiai paaiškintą turinį tokiu būdu, kad gavėjas jį suvokia kaip lengva ir supranta priežastis būti ir (arba) naudingumui.Gausite komunikacijos modelį, kuris padės jūsų auditorijai prisijungti ir įsitraukti, suprasdamas gautos informacijos vertę.Galite kurti pokalbius, pranešimus, pristatymus, be kita ko, su tiksliu turiniu ir tinkamumo lygiu, būtinu, kad gavėjas gautų norimą tikslą.Galite kurti vizualiai įsimintinus pristatymus tiek rezultatų pristatymui, tiek naujo projekto pardavimui.Nukreipta į... [-]
Meksika Monterėjus Buenavista Pueblos miestas Santa Fe  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
40 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba