ACADEMICCOURSES.LT

Ieškoti kursų - Audiovizualinės komunikacijos studijos - Europa - 2020

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Peržiūrėti visus kursus - Audiovizualinės komunikacijos studijos - Europa - 2020

5 Rezultatai Audiovizualinės komunikacijos studijos, Europa Filter

Garso kursą audiovizualinių

CPA Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 200 valandos Rugsėjis 2020 Ispanija Saragosa + 1 daugiau

Jei norite dirbti kaip garso inžinieriaus televiziją, radiją ar kuri nors kita garso ir vaizdo laikmenose, tai jūsų šansas. CPA Online siūlome labiausiai pilną kursą garso pramonėje.

Gamyba vykdomasis kursas

CPA Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 300 valandos Rugsėjis 2020 Ispanija Saragosa + 1 daugiau

Žinoma, mes siūlome audiovizualinių priemonių gamybą CPA Online leidžia jums dirbti audiovizualinio sektoriaus encargándote per visą gamybos procesą filmuose ir televizijoje.

Garso ir vaizdo technologijos įvadinis kursas

CPA Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 200 valandos Rugsėjis 2020 Ispanija Saragosa + 1 daugiau

Jei norite pasinerti į garso ir vaizdo pasaulyje jūs turite turėti būtiniausius įgūdžius, kurie leidžia, kad būtų galima suprasti sistemas ir video technika, TV ir skaitmeninio kino, taip pat apie filmus, indai ir kt filmavimo terminologiją ...

Kamera viršutinė Žinoma, garso ir vaizdo sistemos

CPA Online
Internetinės Dieninės 500 valandos Rugsėjis 2020 Ispanija Saragosa

Ar aistringai pažinti pasaulį per kamera? Su fotoaparato žinoma siūlome CPA Online galėsite įsigyti visus reikiamus įgūdžius, kad galėtų tapti cameraman su kieto technikos pagrindas.

1 mėnesio programa

OTOXO Productions
Universiteto miestelis Dieninės 1 mėnesis Susisiekti su mokykla Ispanija Barselona

Žinome, kad trumpi dokumentai turi didelę ateitį internetiniame pasaulyje ir kad jie siūlo filmų kūrėjams puikų kelią įeiti į garso ir vaizdo įrašų pasaulį. Taigi, kiekvieną vasarą mes suteikiame asmenų grupei galimybę bendrai nukreipti keletą socialinių