Filter
Kursai
Šiaurės Amerika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti kursų - Audiovizualinės komunikacijos studijos - Šiaurės Amerika - 2020

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinamas "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog "narės ". Ji taip pat renka daugiau nei 310 mln žmonių kurie yra pasaulis 's trečia pagal dydį gyventojų. Ji apima tankiai apgyvendintuose miestuose su klesti priemiesčius ir plati, negyvenamos ir natūraliai gražus srityse vienu metu.

Peržiūrėti visus kursus - Audiovizualinės komunikacijos studijos - Šiaurės Amerika - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Audiovizualinės komunikacijos studijos, Šiaurės Amerika

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Šios programos tikslas - pritaikyti strateginį bendravimo modelį, leidžiantį pasiekti savo tikslus kiekvieno pokalbio metu ir (arba) projektų pardavimo, rezultatų pateiki ... [+]

tikslas

Taikykite strateginį bendravimo modelį, leidžiantį pasiekti savo tikslus kiekvieno pokalbio ir (arba) projektų pardavimo, rezultatų pristatymo ir produktų ar paslaugų pardavimo, remiantis loginio ir emocinio bendravimo modeliu.

Programos privalumaiJūs įgis žinių, kurios leis jums pagerinti bendravimo įgūdžius.Galite perduoti sunkiai paaiškintą turinį tokiu būdu, kad gavėjas jį suvokia kaip lengva ir supranta priežastis būti ir (arba) naudingumui.Gausite komunikacijos modelį, kuris padės jūsų auditorijai prisijungti ir įsitraukti, suprasdamas gautos informacijos vertę.Galite kurti pokalbius, pranešimus, pristatymus, be kita ko, su tiksliu turiniu ir tinkamumo lygiu, būtinu, kad gavėjas gautų norimą tikslą.Galite kurti vizualiai įsimintinus pristatymus tiek rezultatų pristatymui, tiek naujo projekto pardavimui.Nukreipta į... [-]
Meksika Monterėjus Buenavista Pueblos miestas Santa Fe  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
40 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba