ACADEMICCOURSES

Ieškoti kursų - Architektūros studijos - Pietų Amerikoje - 2021

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Naujos patikimos bei savo paskirtį atitinkančios erdvės ar pastato struktūros priklauso nuo daug daugiau faktorių nei keturių sienų konstrukcijos. Tam kad pastatas atitiktų reikalavimus ir tinkamai tarnautų pagal paskirtį prie jo statybos turi prisidėti savo sritį itin gerai išmanantys architektūros specialistai.

Jei norite padidinti savo žinias apie socialinius, kultūros, administracinės ir istorinės požiūrius Pietų Amerikos ir Lotynų pasaulyje, tai yra už jus žemynas.

Peržiūrėti visus kursus - Architektūros studijos - Pietų Amerikoje - 2021

3 Rezultatai Architektūros studijos, Pietų Amerika Filter

Brazilijos Architektūra - konstrukciniai analizė žymiais pastatų

UniEVANGÉLICA
Kursai
<
Dieninės
<
3 metai
Universiteto miestelis

TIKSLAI: parodyti svarbiausius pastatus Brazilijos architektūros

Skaityti daugiau

Architektūra

Universidad De Congreso
Kursai
Ispanų

Universidad De Congreso siekia parengti architektus, pasiryžusius rūpintis ir išsaugoti aplinką bei kultūros paveldą.

Skaityti daugiau

Architektūra

Universidad Abierta Interamericana
Kursai
Ispanų

„Architektūros“ karjera siekiama subalansuotai ir visapusiškai mokyti profesionalų, turinčių platų techninį, mokslinį ir meninį projektą, humanistinį ir profesinį pobūdį; moky ...

Skaityti daugiau